Oukej! Naša nežnejšia časť blogu predvčerom poradila babám s čím môžu urobiť na Vianoce radosť chalanom v článku: Tipy na darčeky #chalani. Aby pod stromčekom neostalo zahanbené ani mužské osadenstvo našich čitateľov, tak sme si pripravili niečo aj pre vás páni.

nahodsask

Každý z nás chlapov (okrem mňa samozrejme :D) pozná ten pocit, kedy má a chce kúpiť svojej (alebo cudzej) babe niečo pod stromček no netuší, čo by sa jej mohlo zapáčiť, alebo čo práve teraz ženy nosia. Je jedno či riešiš túto dilemu pri frajerke, sestre, sesternici, mame, babke. Ak máš takýto problém určite čítaj ďalej.

V tomto článku sa pokúsim vypichnúť ti pár kúskov z každej kategórie na našom e-shope a pomôcť ti tak pri výbere darčeka. Nezúfaj ak sa tu zbadáš nejaký kúsok, no na obrázku nebude v obľúbenej farbe tvojej polovičky alebo tu nezbadáš vôbec nič. V tom prípade choď na náš web a hľadaj inú farebnú variáciu alebo aj iný kúsok v podobnom štýle. My ti garantujeme že nájdeš presne to, k čomu ťa smerujeme.

Začnime teda pekne od podlahy a to teniskami. Moja voľba padla na značku Adidsa Originals, model TUBULAR! Pre mňa osobne jeden z TOP modelov od tejto značky s nemeckými koreňmi. Ver či nie toto je tutovka kámo!

 

nahodsask

 

Pohnime sa ale vyššie. Čo by podľa teba povedalo nežnejšie pohlavie, ktoré chceš obdarovať na all black ripnuté rifle s vysokým pásom? Podľa mňa trefa do čierneho. POZOR! To že je zima, neznamená že musíš kupovať striktne veci na zimu! Práve naopak. Väčšinu roka nie je v našom podnebnom pásme -20°C. Mysli na to a pri nákupe sa vôbec neviaž na ročné obdobia!

Ideme ešte vyššie? V pohode! Ja to vidím na sivé body od značky Sixth June a k tomu ti už asi nedodám nič. Možno už len jednu vetu. Sivý basic kúsok ktorý ulahodí každej žene.

 

nahodsask

 

Aby sme však zachovali sezónnosť a využili aj zimné kúsky, ktoré ti náš e-shop ponúka, poďme sa pozrieť na značku Alpha Industires. Tu som si pre teba pripravil niečo fakt výnimočné. Prestavujem ti zateplenú camo fishtail parku s kožušinovou kapucňou. JACKPOT! Ak jej dáš toto, tak ti garantujem, že do budúcich Vianoc budeš mať celý rok v kuse sviatky práve ty.

Mohol by som ti tu nahádzať ešte minimálne 100 TOP kúskov, ktoré zoženieš na našom webe a za ktoré by žena, ktorú chceš na Vianoce potešiť prežila aj muky. Pred tým, než by si niečo ale stihol vôbec kúpiť, by ťa zabilo to množstvo textu v tomto článku.

 

nahodsask

 

Úplne nakoniec teda len v krátkosti. Prezri si strihy, farby a štýl na veciach, ktoré som ti ukázal na obrázkoch vyššie. Potom choď na www.nahodsa.sk a hľadaj. Pokiaľ tam nenájdeš cez tonu vecí na tento štýl, tak ani gram.

Pri hľadaní určite nezabudni zaloviť v značkách ako Alpha Industries, Sixth June, Urban Classics, Converse, Adidas Originals alebo Supra a ja ti sľubujem, že po materiálnej stránke tieto Vianoce určite nesklameš! Ak by si náhodou mal/a chuť vyhrať počas sviatkov 4 x 100€, tak čekuj našu prebiehajúcu Vianočnú SÚŤAŽ. Šťastné a veselé.nahodsask

 

Baby ak chcete aby sa vás frajer tešil z našich vecí pod stromčekom minimálne tak ako Expl0, tak uutekajte na www.nahodsa.sk o objedávate, pretože deadliny na doručenie sa blížia!