Jeseň je už definitívne preč a tak všetci netrpezlivo odpočítavame príchod tých naj sviatkov v roku. Najkrajších ale aj najdrahších. Ak chceš vedieť ako ich prežiť v pohode a nezostať s prázdnou peňaženkou na silvestrovskú zábavu, si na správnej adrese. Keďže my ženy vieme ako nás chlapci celý rok poslúchali a zaslúžia si super darček, prinášame ti tipy ako nato.

nahodsask

Tento na pohľad zložitý proces sa začína pekne od základu a tým je kvalitné spodné prádlo. Čistota je pol života a tak skús v podobe darčeka s novým boxerkami či crazy ponožkami možno aj niečo naznačiť. A baby pozor! Už neplatí iba to, že len najedený chlap je spokojný chlap.

 

nahodsask

 

Dnešní muži majú väčšie nároky a chcú sa cítiť príťažlivo. V tom prípade sa treba pohrať s myšlienkou či je to skôr športový typ alebo chalan, ktorý radšej volí eleganciu. Ak máš doma bodybuildera prezradíme ti, že jedny kvalitné tepláky potešia aj to najtvrdšie srdce. Ak je fanúšikom ležérneho štýlu, správna cesta je určite košeľa. Káro je nesmrteľný vzor, no aj riflová je stále in.

Ak si všímaš trendy isto vieš, že kombo mikina na košeľu je aktuálne TOP. V našej ponuke je ich neúrekom a našim tipom je kvalitný šedý kúsok, ktorý sa dá použiť na veľa ďalších spôsobov a zo značiek odporúčame Urban Classics.

 

nahodsask

 

Ak si tvoj frajer, brat či kamoš ide streetstyle potom ho isto poteší jeden z posledných hitov tejto sezóny, longline tričko, ktoré je nositeľné či je zima, či teplo a s dobre strihanými džínami to je jednoducho bomba.

K tomu zvoľ niečo univerzálne ako napríklad čiapku, ktorých nie je nikdy dosť. Túto zimu vyberaj zo zaujímavej bordovej či camo vzoru. Ak však hľadáš niečo praktické ideálny bude batoh, ktorý je skvelý darček ku každej príležitosti. NahodsaSk má široký výber a značky ako Mi-Pac či Cayler& Sons sú u nás dôkazom perfektného dizajnu.

 

nahodsask

 

Pre nerozhodné dámy máme aj o niečo jednoduchší variant a to darčekový poukaz. Výhodou je, že si chalan vyberie sám a radosť bude na oboch stranách. Tak čo? Máš už svojho favorita? P.S.: Nezabudni sa zapojiť do našej Vianočnej súťaže, v ktorej rozdávame 4 x 100€.

nahodsask

 

Tipy na darčeky od Nahodsa.sk: