Silná spolupráca na NahodsaSk a to je veru doslova. Hora svalov v podaní známeho Borisa „Valihoru“ Prekopa a kvalitného brandu Supra. Občas treba skúšať aj nové veci a uletieť si na športovej móde nemusí byť vôbec zlé. Leto chce nové výzvy, nielen na návštevu telocvične ale aj na doplnenie šatníka, pretože niekedy stačí aj jeden fresh kúsok. Gym móda už dávno nie je iba záležitosť posilovne a značka ako Supra je skvelá nielen pre svalovcov ale aj pre street-stylových nadšencov.

_MG_4304okk

Ikonické logo tejto značky sa skvele vyníma na tričkách alebo tielkach ako dokazuje aj náš vydarený fotoshooting. Nezaostávajú ani prepracované tenisky, ktoré sú ako vždy pri Supre štýlová voľba. A prečo práve športovec akým je Valihora?  Trenér, poradca a motivátor je novou tvárou tejto značky na našom e-shope a chcem aby ťa inšpiroval nielen k cvičeniu či sexi telu ale aj vyskúšať nové trendy a kolekcie. Keď už športovo, tak s profesionálom.
_MG_4227okk

_MG_4345okk

Sme radi, že nám pribúdajú spolupráce ako je táto a predstavujeme vám tak skvelé značky z NahodsaSk. Aj o tieto skvelé fotky sa postaral náš dvorný fotograf Ondruš Photo, tak sleduj jeho tvorbu aj vo fotogalérií nižšie. Zaujímajú ťa Supra kúsky, ktoré Valihora obľubuje? Prelistuj našu ponuku a môžeš aj ty predviesť hodiny strávené vo fitku!

_MG_4398okk

 Fotogaléria: