Čaute Nahoďsáci. Škola nám tento týždeň rozkopla dvere do korán a my sme si na počesť tejto pre školopovinných smutnej udalosti pripravili niečo na rozveselenie. Určite nám dá každý za pravdu, že základom každého študenta je poriadny ruksakoutfit. Nakoľko samotným outfitom a oblečeniu venujeme prevažnú časť blogu, rozhodli sme sa, že tento fakt na počesť tejto príležitosti zmeníme.

nahodsa.sk

Dnes sa teda trošku pobavíme o ruksakoch, konkrétne o kúskoch od značky Urban Classics. Tento nemecký brand si pre nás túto jeseň pripravil zaujímavé strihy, aktuálne vzory a typické jesenné farby. Priestor v našej ponuke si vydobyli hlavne bordová, klasická čiernaolivová. Nezabudli sme však aj na priaznivcov camo vzoru ktorý sa v ponuke Urban Classics ruksakov vyskytuje v zaujímavom prevedení.

nahodsa.sk

Pokiaľ by si si ale nepadol/a do oka s ruksakmi od Urbanu, tak nezúfaj pretože na Nahodsa.sk pre teba máme pripravené aj kúsky od značiek ako Mi PacConverse, ktoré či už kvalitou alebo prevedením za ruksakmi Urban Classics určite nezaostávajú. A ešte jedná maličkosť. Dnes 11.9.2016 o polnoci nám na našom Instagrame @nahodsask končí súťaž o ruksaky. Neváhaj teda a zapoj sa do nej. Držíme ti palce. (-:

nahodsa.skA nakoľko si tvoju priazeň na našom Blogu Nahodsa.sk vážime, ponúkame ti exkluzívnu 5% zľavu na všetky ruksaky v našej ponuke. Užívaj nákup!
Web

Fotogaléria: