Si jeden z tých, ktorý si potrpia nie len na kvalitné oblečenie ale aj na vyduchcené spodné prádlo? Môžeš mi veriť, že už dávno to nie je len výsadou báb mať na sebe pekný kus niečoho čo neuvidí len tak hoci kto (pokiaľ teda nebeháš po ulici len v boxerkách). Chcem tým povedať napísať, že nie že by som poslednú dobu čekoval chalanov aké tangá momentálne nosia ale vyzerá to tak, že po dlhom čase si konečne v tejto oblasti začíname dopriavať niečo kvalitné už aj my chlapi.

Vincent Motega

Pokiaľ s touto našou hore napísanou polo myšlienku súhlasíš, tak už určite vieš, že trhu je pre nás mužov/chalanov/chlapcov veľa kvalitných značiek ako napríklad Calvin Klein, ktoré určite stoja za to aby si ich nosil o tom polemizovať nebudeme. My sme však na náš e-shop doniesli niečo úplne nové, rovnako kvalitné a za polovičnú cenu.

Vincent Motega

Značka Vincent Motega (Nemecko), ktorá je zatiaľ zastúpená na našom e-shope len boxerkami (neskôr pribudnú určite aj ponožky, prípadne podľa dopytu chlapské podväzky, podkolienky a samodržky) sa môže vyslovene pýšiť svojou kvalitou. Kúsky ktoré u nás nájdeš sa nešijú v Číne, Pakistane, Uzbekistane, Keni ale priamo tu v Európe, čo je pre samotný tovar určite len prínosom. O kvalite látok hádam písať ani nemusíme keďže toto je level sám o sebe.

Vincent Motega

Ak si teda jedným z tých ktorý si svoje bohatstvo rád hýčka určite to vyskúšaj. Ak ale takým „indivíduom“ ešte nie si, tak určite nezúfaj, pretože boxerky si určite môžeš zaobstarať aj ty. Aspoň sa rodina tých, ktorým nie je ľahostajné čo nosia na guliach rozrastie. „Indžójuj“ si fotečky ktoré fotil ako inak náš Braňko a.k.a Ondrus Photo a nezabudni čekovať našu ponuku značky Vincent Motega a vybrať si pod stromček alebo na Mikuláša niečo fajnové, nech na Nový Rok môžeš urobiť frajerke nejaký ten taneček len vo „Vinckovi“ ;-)

Vincent Motega Vincent Motega Vincent Motega Vincent Motega