Vitaj s5. Stihol/a si si už na našom webe všimnúť VIP kategóriu? Nie? Tak potom to choď skontrolovať a vráť sa sem. Máš? OK! Poďme teda na to.

nahodsask

V krátkosti by som ti VIP kategóriu opísal ako našu „zbierku“ česko-slovenských osobností, kde nájdeš ľudí, ktorí patria každý vo svojom obore medzi najlepších. Určite tam natrafíš napríklad na raperov ako Strapo alebo Kali, potom napríklad na youtuberov ako Expla a Matúša, tanečníkov z Phantoms Crew a veľa ďalších.

nahodsask

Najnovším prírastkom v tomto našom klube „vyvolených“ je Dj ÉKáGé, ktorého sme pri vstupe do tejto kategórie pokrstili photo shootingom. Miro to pri výbere vecí z nášho e-shopu nemal vôbec ťažké, pretože si našupu padol do oka so značkou Supra. Neskôr sa zaľúbil aj do trička od Goldie Merch-u a taktiež kúsku od značky, ktorú máš od pondelka možnosť kupovať na našom webe – The Gentlemens.

nahodsask

Náš fotograf Ondrus Photo nám o Mirovi prezradil, že najviac zo všetkého sa mu páčili kicks od Supry, ktoré na jeho nohách uvidíš počas celého roku 2016, pretože ako hlavný teniskový sponzor budeme Dj-a EKG obúvať celý budúci rok! Nezabudni samozrejme skontrolovať galériu, kde nájdeš zábery jak varené vínko! Tešíme sa na teba nabudúce.