Ahoj Nahoďsák. Chceli by sme ťa privítať pri našom ďalšom článku ktorého dva nosné piliere budú kvalitaštýl. Už minulý rok sme ti na našom e-shope ponúkali kúsky od značky Alpha Industires, ktoré aj napriek svojej vyššej cene zaznamenali obrovský úspech. Niet sa čo čudovať nakoľko sú práve bombery od tohto brandu jednými z najkvalitnejších na svete.

nahodsa.sk

Tento rok sme rozhodli v trende ktorý sme v našich končinách zabehli už minulý rok pokračovať a ešte ho dokonca aj obohatiť. Na náš web sme totiž pribrali nové modely ktoré našu ponuku ešte viac rozšírili a dobrou správou je i to, že ešte ani zďaleka nekončíme. V mesiaci október totiž očakávame prísun ďalších kúskov, ktoré si na Nahodsa.sk určite odsleduj.

nahodsa.sk

V našej ponuke zoženieš samozrejme klasické jednofarebné Ma-1 bombery, ktoré sú must have členom tvojho šatníka. Za ešte hodnotnejší artikel môžeme považovať NASA bomberu alebo kúsok v army prevedení. Za zmienku však určite stoja aj zimné bundyparky, ktoré nám v dosť značnom množstve na e-shop ešte pribudnú.

nahodsa.sk

Mnoho krát sa stretávame s tým, že sa nás ľudia pýtajú prečo sú jednotlivé kúsky od značky Alpha Industries tak predražené. Skutočnosť je ale taká, že takúto vetu sa neopýta človek, ktorý taký kúsok už vlastní nakoľko vie, že peniaze ktoré reálne do tejto značky investoval sa mu niekoľko násobne po kvalitatívnej stránke vrátili.

nahodsa.sk

Ako si si však už mohol/a všimnúť naším čitateľom tu na Blogu Nahodsa.sk ponúkame exkluzívne zľavy. Ani dnes tomu nebude inak a ponúkneme ti 10€ zľavu z každého kúsku od značky Alpha Industries. V pohode či? ;-)

nahodsa.sk

P.S.: Ak by si si chcel/a prečítať práve o tomto brande niečo viac tak klikni na článok: Kvalitné bombery nesú názov Alpha Industires.

Fotogaléria: