Netrvalo to ani dlho a začíname! Oficiálne ťa vítam pri prvej časti nášho seriálu YOU WISH, ktorý sme spustili v spolupráci s Wishlio. Wishlio predstavuje jedno miesto pre všetky tvoje želania, ktoré máš. Handry a sneakers. Jednoducho si vytvoríme zoznam želaní z nášho e-shopu. Poradíme ti pri výbere outfitov, naučíme kombinovať a uľahčíme ti rána nezmyselným kutraním v šatníku.

Nahodsa.sk_2016-02_you_wish_001_FB_1200x628_part1

Na začiatok si poskladáme jednoduchý outfit s veľmi dobre kombinovateľnými kúskami, za ktorý sa určite nikde hanbiť nebudeš.

Začneme klasickým čiernym long shapped trikom od značky Urban Classics. Pevne stojíme za kvalitou a aj preto vyberáme len tie najlepšie materiály. Tričko je 100% bavlna a nemusíš sa báť – ani po x praniach sa ti nezcvrkne, takže ho budeš môcť kľudne používať ako základ na vrstvenie, keby ťa náhodou zachytila nálada obliecť sa ako Kanye.

youwishpt1_3

Všetci vieme, že ripped jeans teraz idú najviac, ale predsa len, na ďalšie mesiace ich odložme. Pre dnešok si natiahneme nohavice od značky Sixth June, ktoré majú skvelý športový nádych. Nikdy nie je na škodu kus elegancie. Takéto nohavice s vyhrnutými spodkami teniskami nepokazíš. Super príkladom je Wiz, ktorý obľubuje elegantné nohavice s Vans Old Skool-ami.

youwishpt1_2

No a keď sme pri tých teniskách, tak sa obujeme do klasiky Converse Chuck Taylor All Star, aby sme zanechali tú jednoduchosť, ktorú sa snažíme dosiahnúť.

youwishpt1_1

Možno si vravíš, že je to už asi príliš veľa čiernej a bielej, a preto zvolíme bundu troška pestrejšej farby, presnejšie burgundy. Bunda je opäť od Urban ClassicsBasic Bomber Jacket Burgundy.

youwishpt1_4

Aby si nebol stratený v tom všetkom a nescrolloval po našom e-shope hore-dole, tak ti na záver posielam link z nášho Wishlia, kde si nájdeš všetky spomenuté produkty už aj s info o cenách a veľkostiach.

NAHODSA_WISHLIO

Toľko na dnes, vidíme sa opäť o týždeň a nezabudni komentovať! Napíš svoje názory, prípadne tvoj vlastný wishlist oblečka z nášho e-shopu. Pap!