Vitaj späť! Určite si si dobre všimol, že posledné týždne sa weby zaplnili fotkami a článkami z Fashion Weeku, ktorý sa konal v New York City. Kanye West vydal svoj nový album „The Life of Pablo“ a predstavil dlho očakávanú tretiu kolekciu Yeezy Season 3 v spolupráci s Adidas. Ďalej sa tam objavila aj Rihanna ako Creative director pre Puma a tiež predstavila svoju kolekciu FW16 s názvom Fenty. Čo sa týka samotných prehliadok veľkých módnych domov, našli sa tam tváre známych modeliek ako Kendall Jenner, ktorá spravila runway pre Vera-Wang alebo Diane von Furstenberg s ďalšou populárnou modelkou Gigi Hadid. Pri prehliadaní google som narazil na fotky návštevníkov týchto fashion shows, na ktorých najmä prevládali outfity s kabátmi.

Nahodsa.sk_2016-02_you_wish_001_FB_1200x628_part2

V minulom článku sme ti vysvetlili zopár basic vecí a poskladali sme si wishlistový outfit z pomerne jednoduchých a ľahko kombinovateľných kúskov. Určite nie každého ten outfit očaril. Buď preto, lebo tam bolo veľa športového alebo to vyzeralo priveľmi čisté. V prvej časti sme sa obliekli do bombery a prevládala čierna. Sú ľudia, ktorí preferujú viac eleganciu, majú radšej svetlejšie farby a nájdu sa aj takí, pre ktorých je dôležitejší len jeden konkrétny prvok z celého outfitu. A preto sa dnes budeme venovať viacej tomu jednému kúsku a to bude už vyšie spomínaný kabát, ktorý sa osvedčil na Fashion Weeku v NYC. My však pôjdeme do niečoho ľahšie dostupného a cenovo priateľnejšieho. Opäť strará známa značka Sixth June, ktorá tu už odznela minule a nám sa veľmi osvedčila.

youwishpt2_5

Kabát nesie skvelú klasiku s rôznymi nášivkami, ktoré ho obohacujú a dodávajú trendy nádych. Kvalita nesklame, je to šité vo Francúzsku. Pod kabát si na seba hodíme long sleeve scooped tričko menom Ivory Costa od značky Represent Clothing, ktorú sme ti priniesli do e-shopu ako čerstvú novinku. Opäť je to long shapped triko skvelé na vrstvenie s Gym Grey mikinou.

youwishpt2_4

youwishpt2_1

Pri tejto novinke ešte ostaneme, nakoľko má Represent Clothing bohatý výber skvelého denimu pri ktorom nájdeme aj tzv. Biker jeans. Aby naša kombinácia nebola priveľmi divoká, tak sme si na ripnutých rifliach zvolili príjemnú natural olivovú farbu, ktorá skvelo zvýrazní boty, ktoré si obujeme.

youwishpt2_3

Model Tubular od značky Adidas Originals sa v poslednej dobe stal dosť populárny a preto nevykročíme z davu a obujeme si ich tiež. Tubular X Black sú jednoduché a hodia sa fakt ku všetkému.

youwishpt2_6

Aby si v tom celom, čo sme si obliekli nestratil a našiel v e-shope všetko na jednom mieste tak navštív náš WISHLIST na Wishlio.