Ak si minulý pondelok nedočkavo čakal na pokračovanie YOU WISH, tak mi odpusť. V Prahe sa totižto konal každoročný Fashion Week, počas ktorého som pobehoval hore-dole. Proste všade kde sa len dalo. Snažil som sa nevynechať ani jednu udalosť pretože ďalšia pripravovaná časť tohto seriálu bude venovaná môjmu reportu a outfitu z Mercedens-Benz Prague Fashion Week. Bol to týždeň plný skvelých módnych prehliadok, release partys a afterky, ktoré som oslávil ako sa patrí!

Nahodsa.sk_2016-02_you_wish_001_FB_1200x628_part3

V dnešnej časti sa ale budeme klasicky venovať nášmu v poradí tretiemu outfitu alebo outfit of the week. Pre tento týždeň som si pre teba pripravil celkom easy vecičky. Nie je to nič prehnané, také „do obchodu po chleba“ outfitík. Aj keď ten prvý jarný deň sme už mali, toto pochmúrne počasie nám ešte stále nedovolí nahodiť si niečo veselé na seba a preto pri tej čiernej ešte trošku ostaneme.

Už koncom februára sme ťa informovali o dvoch značkách, ktoré pribudli do nášho e-shopu. Išlo presne o Sik Silk a Represent Clothing. Represent Clothing sa mi osvedčil a rozhodol som sa, že si oblečieme jednoduché ripped biker džínsy, ktoré nejako nerozrušia náš základ outfitu. K základu sa však ale dostaneme až ako k poslednej veci.

full_3_4

Určite mi dáš za pravdu, že tento Denim Cream Blue odtieň nám pekne zvýrazní tenisky do ktorých sa obujeme. Sú to super pohodlné boty, keďže ide o light verziu klasických New Balance.

sixthjune-chemise-1703v-camo-1

V predošlých častiach sme mali over-sized a longline kúsky a preto si dnes na vrch zvolíme niečo iné. Sixth June ponúka túto skvelú Khaki Camo košeľu, ktorá vôbec nepôsobí ako „too much“ ale práve naopak. A nakoniec to celé doladíme Raincoat bundou od Urban Classics, ktorú oceníš najmä pre jej funkčnosť, keďže slúži ako prišíplášť.

yuc-tb1263-m2-00007black

Kompletný zoznam tohto outfitu nájdeš opäť na našom WISHLISTE vo Wishlio, tak čekuj!