Čus všetci. :-) Hneď na začiatku tohto článku by sme ti chceli prezradiť, že rodina na našom blogu sa pomaličky ale isto rozrastá čoho dôsledkom bude postupne viac a viac článkov. Našim najnovším prírastkom je Petra, ktorá bude doteraz chlapčenskejšie podanie článkov obohacovať svojou ženskosťou. Dámy a páni nech sa páči toto je jej prvý počin.


Všetky to poznáme a zažívame minimálne každé ráno. Niet čo na seba a pritom mnohokrát túžime aby bol práve dnes ten výzor hodný exkluzívnej módnej prehliadky. Nie, nerúbeme privysoko, pretože mať pocit elegancie, luxusu a kvalitného oblečenia zároveň už nie také ťažké.

Sixth June

Hrdo sem totiž nakráčala značka SIXTH JUNE, ktorá ťa po pár kliknutiach v jej ponuke doslova odzbrojí. Kolekcia je naozaj pestrá. Čo kúsok, to myšlienka mám? Nemám? Preto si nechaj poradiť načo sa túto jeseň špeciálne zamerať, pretože toto obdobie si pýta osobitý prístup a samostatné miesto v šatníku.

Sixth June

Na vrtochy počasia je najlepší aktuálny hit – bombera. Či už do školy, na rande alebo osláviť piatok. Pamätaj – jedna kvalitná bombera a si zahojená. Keďže ešte nie je pod nulou, využi tento čas a vyskúšaj ripnuté rifle. Záleží len na tebe pokiaľ popustíš uzdu a dovolíš si odhaliť z tvojich nôh. Kombinuj s voľným tričkompadavým kabátom či poprípade voľnou mikinou. Vytvoríš tak nedbalý a pohodlný look no zároveň budeš pôsobiť nadpriemerne.

Sixth June

Ak fandíš outfitu, v ktorom majú vyniknúť ženské tvary, siahni po dlhých puzdrových šatách. Okrem príjemného materiálu, ideálnej dĺžke ich vynosíš prakticky kdekoľvek. Našim osobným tipom je aj kabát s dĺžkou po členky či army crop top. Takže ty ešte stále nevieš čo zajtra na seba? Očekuj si SIXTH JUNE a problém máme vyriešený.

Sixth June Sixth June