Leto, prázdniny, festivaly, dovolenky – všetkými milované no na druhej strane horúčavy striedajúce sa s chladným dažďom či ránom. Ako spojiť zábavu, aktuálne trendy a zostať dokonalá za všetkých okolností? Nahodsa.sk ti prináša odpoveď v podobe tipov na upgrade tvojho letného šatníka.

Medzi hlavné trendy tohto roka a teda nielen leta radíme jednoznačne asimetrické, ripnuté tričká alebo kúsky s dlhým rozparkom. Módne posolstvo tejto sezóny je hlavne ženskosť, zvodnosť a pohodlnosť zároveň. Docieliť to môžeš aj vďaka body, ktoré nechajú vyniknúť krivkám. V našej ponuke nájdeš nielen farebné modely ale aj basic kúsky so zaujímavým detailom v podobe zipsu. Len pozor na zvedavých chalanov!

Nahodsask

nahodsask

Ak si ideš posilku a celý rok na sebe tvrdo makáš, nie je nič lepšie ako crop top. Ľahký kúsok oblečenia, ktorý zahalí čo treba a odhalí vyšportované bruško. V štýle gym módy nájdeš v e-shope modely, ktoré môžeš jednoducho doladiť bomberou alebo džínsovou bundou.

nahodsask

Pokiaľ ti je blízke over-sized oblečenie máš vyhraté. Leto si pýta voľnosť, vzdušnosť a tričká v tomto duchu zachránia každé ráno, keď sa nevieš rozhodnúť čo na seba. Naším tipom je hlavne štýl ala športový dres, ktorý vyniká materiálom ale aj dizajom. Nesmieme zabudnúť na šaty, ktoré k nám ženám patria a muži ich na nás milujú. Toto leto je jasným favoritom dlhý rovný strih, ktorý odporúčame doplniť výraznými teniskami napríklad od Adidasu, Converse alebo Nike. Značky ako Hype alebo Sixth June už čakajú naskladnené na teba a tvoju chuť kombinovať letné kúsky. Nečakaj a poobzeraj sa po čerstvých letných novinkách v Nahodsa.sk.

nahodsask