Už zopár desaťročí sú tieto dva najväčšie nákupné sviatky fenoménom hlavne v krajinách západného sveta. Sme radi, že v posledných rokoch môžu príležitosť obrovských zliav oslavovať aj Česko a Slovensko. Ako ti už je z názvu článku určite jasné, reč je o ošiaľoch menom Black Friday a Cyber Monday.

nahodsa.sk

Ako budú vyzerť Black Friday a Cyber Monday na Nahodsa.sk?

Akcie spojené s týmito dňami  pre nákupných maniakov u nás začnú trošku netradične a to už vo štvrtok 24.11. 2016 a ťahať sa to celé bude až do pondelka 28.11. 2016. Na nakúpenie vo výrazných zľavách budeš mať teda až štyri celé dni. Zo skúsenosti ti však vôbec neodporúčame si nechávať nákup na posledný deň – Cyber Monday, nakoľko sa ti už nemusí ujsť to načo si striehol/a.

Aké zľavy ti ponúkame a na čo všetko?

To, čo zaujíma každého nakupujúceho asi najviac sú zľavy na konkrétne značky. Môžme ti prezradiť, že ceny pôjdu v globále dole rapídne a to až do 60% z pôvodnej sumy! Sklady máme naplnené, servery sú pripravené, aby sa každému zúčastnenému dostalo dôstojnej šance na nákup vytúžených trendových vecí.

Čo sa značiek týka, tak 60% ušetríš napríklad pri nákupe značky Endorfina, 40% pri produktoch od značky Reebok, 30% sme si pre teba pripravili na veci od brandu adidas Originals. Nižšie ceny samozrejme dostali aj kúsky od exkluzivitiek ako Represent Clothing, Alpha Industires alebo Timberland. Ak si teda čakal/a na to, kým spadnú ceny artiklov od týchto značiek, tak sa môžeš tešiť. Musíme ale poznamenať, že na našom e-shope išli do akciových cien okrem týchto aj mnohé iné značky, tak to určite čekuj!

nahodsa.sk

Náš kreatívny tím taktiež zapracoval na outfitoch ktorými ťa budeme počas týchto dní inšpirovať na našom Facebooku a Instagrame. Tie budú tematické a obsahujúce zaujímavé kúsky, ktoré budú samozrejme „okoňované“ ničím iným ako zľavami. Ak ťa zaujalo práve to, tak čekuj naše camo outfity, winter outfity, denimové outfity, black outfity a pod.

Ak si teda chceš urobiť radosť za menej peňazí alebo urobiť radosť niekomu blízkemu napríklad kúpou vianočného darčeka, odporúčame ti nepremárniť nasledujúce 4 dni. Užívaj nákup a nezabudni sa so svojimi poslednými úlovkami pochváliť na našom Instagrame @nahodsask tým že nás označíš. (-: