Keď sa bližšie pozrieme na priemerného slovenského rapera, tak vo väčšine prípadov je jeho život spätý s Bratislavou, konkrétnejšie Petržalkou. Dnes si však posvietime na týpka narodeného v malom Ríme – Trnave, no je súčasťou českého lablu Ty Nikdy. Áno, reč je o Boy Wonderovi, ktorého už čoskoro stretneš na pripravovanom festivale VIBE!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_bannery_s_interprety_002_fb_1200x628_Boy_Wonder

Každého účinkujúceho konfrontujeme s otázkou špecifického prostredia východného Slovenska, presnejšie zemplínskeho regiónu. Tejto téme sme sa nevyhli ani pri debate s prvým slovenským členom renomovaného českého lablu Ty Nikdy. „Zatiaľ som tú možnosť vystupovať tam nemal, som rád za príležitosť a teším sa jak malý Lolek,“ hovorí s úsmevom populárny raper.

Ten sa do dnešného dňa prezentoval jediným albumom, keď v roku 2012 vydal CD Špinavý poet. Kedy príde na rad sólový album číslo dva? „V čase konania festivalu by už mali byť vonku dva videoklipy – single k albumu, ktorý vydávam na jeseň,“ prezradil plány do budúcna Boy Wonder a druhým dychom pokračuje, „v najbližších dňoch točíme jeden z už spomínaných dvoch klipov, takže to je asi najviac aktuálne. Momentálne okrem svojej sólovky nerobím na žiadnom inom projekte,“ uzavrel pre blog NahodsaSK trnavský rodák.

Termín festivalu je stanovený na začiatok júla, takže pravé leto sa ním ešte len začína. Ako ho mieni stráviť Boy Wonder? „Tak hlavne chcem už dorobiť album, nejaké festivaly a dovolenka. Videá k albumu samozrejme, na to sa teším. Ja oddychujem posledný rok v kuse, takže chcem skôr kopnúť do vrtule jak sa válat pri vode. No, uvidíme,“ povedal pre náš blog typickým trnavským dialektom.

VIBE sa teda už nezadržateľne blíži a už o necelé 3 týždne sa v priestoroch amfiteátru na Zemplínskej šírave rozpúta pravé hip-hopové peklo. Do pozornosti ti dávam najmä oficiálny event na Facebooku, kde sa už teraz súťaží o lukratívne VIP vstupy, ktoré ti umožnia stretnutie so všetkými protagonistami festivalu. „Drž si kule, bude mejdan,“ odkazuje Boy Wonder, čím dáva zásadný úder všetkým nerozhodným, aby sa pridali k nám!

Okrem neho sa môžeš tešiť aj na mená ako Kali a Peter Pann, Separ a DMS, Strapo, Plexo a Majself, no prídu aj Ego, Pil C či Marpo s Troublegangom! Vstupenky na túto megašou sú v predaji prostredníctvom predpredaj.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 16 eur. Pre viac informácii klikaj na Facebook a Instagram festivalu – tešíme sa na teba!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_Facebook_ads_001_lineup