Hovorí sa, že ak nemáš mobil je to pocit ako keby ti chýbala jedná ruka. Za dverami je Svetový deň bez mobilného telefónu a hoci sa netýka módy radi by sme ho podporili. 6.2. je ten deň kedy môžeš vyskúšať samého seba ako veľmi tvoj život závisí na mobile a či bez neho vydržíš nie hodinu, ale celý deň.

nahodsa.sk

Pred tým než ti predstavíme našu “bezmobilovú” kampaň by sme ti ponúkli nejaké fun facts zo sveta mobilných technológií o ktorých si určite netušil/a:

  • okolo 80% svetovej populácie vlastní mobilný telefón pričom na svete je ďaleko viac telefónov ako ľudí.
  • spoločnosť Apple predala v roku 2012 v priemere 340 000 iPhonov denne
  • takzvaný najťažší používatelia mobilov chytia do ruky toto zariadenie v priemere až 5 400 krát denne. Pokiaľ patríš medzi tých menej závislých, tak tvoja ruka sa v priemere dotkne mobilu 2 600 krát za deň
  • najvyšší mobilný účet sa vyšplhal do výšky $201 000

Kampaň deň bez mobilu bude na Nahodsa.sk prebiehať od 29.1. (nedeľa) do 1.2. (streda). Každý zákazník, ktorý v rozmedzí daných dní nakúpi na našom e-shope bude zaradený do náhodného žrebovania o jednú vec, ktorú mu pribalíme k jeho nákupu aby si mohol 6.2. spríjemniť svoj deň bez mobilu. Dokopy rozdáme 10 takýchto darčekov, ktorými sa v Svetový deň bez mobilu dokážeš rozptýliť.

Následne nás nezabudni označiť na našom Instagrame @nahodsask ako ti náš darček pomohol v prekonaní tohto čím ďalej uskutočniteľného dňa. Držíme ti palce.