Pred vianočným obdobím sme si pre teba v spolupráci s Kalim pripravili bomberu, ktorej skutočný fanúšik odolá len veľmi ťažko. Do parády sme si zobrali dve colorways. Staroružovú pre nežnejšie pohlavie a ľahko kombinovateľnú čiernu pre chalanov.

nahodsa.sk

Na bombere nájdeš v prípade oboch farebných prevedení tri hlavné motívy. Prvým – najvýraznejším je odkrojený kus torty a.k.a. dezert symbolizujúci príchod Kaliho nového sóla, ktoré uzrie svetlo svetla čoskoro. Na hrudi hneď pri srdci budeš môcť ako verný fanúšik nosiť logo jeho značky a na rukáve zase rok narodenia tohto bratislavského rapera.

nahodsa.sk

Ceny týchto kúskov nie sú v žiadnom prípade horibilné, nakoľko sme spolu s Kalim chceli docieliť to, že bomberu si bude môcť dovoliť väčšina tých, ktorý ju reálne chcú a cena nebude prekážkou. To však samozrejme neznamená to, že by mala prijateľná cena bombery smerovať na jej nízku kvalitu.

nahodsa.sk

Pokiaľ chceš dať Dezert Music bomberu niekomu ako darček, môžeš tak učiniť až do 21.12. 2016 presne do polnoci, kedy tvoju objednávku v nasledujúci deň stihneme spracovať a odoslať ti ju na adresu.