Leto je v plnom prúde, tak prečo si ho neosviežiť príjemnými latino rytmami? Kubánsky spevák Eusebio už dávnejšie spojil sily s petržalským Gandalfom Petrom Pannom a ich posledný singel La Musica dáva na známosť, že ide o mimoriadne vydarenú spoluprácu!

el-destino_11

Už názov skladby napovedá, že ide o oslavnú ódu na samotnú hudbu. Temperamentný Eusebio ju totiž nevníma len ako spevák, ale prezradil nám, že taktiež má pre neho veľký význam ako pre človeka. Touto rytmickou novinkou dáva jednoznačnú výzvu, aby ju každý poslucháč skúsil prežívať z jeho pohľadu. „Užívajte si nielen hudbu, ale aj život tak ako môj národ – nespútane, s chuťou, vervou a pozitívnym prístupom,“ povedal pre blog NahodsaSK kubánsky spevák.

Už som spomenul, že v Eusebiových počinoch má v poslednej dobe prsty najmä známy producent Peter Pann. „Jedná sa už o štvrtý spoločný singel z nášho spoločného albumu, ktorý vychádza už tento rok na jeseň. Spolu s Eusebiom sme namiešali vcelku pestrý koktejl latino rytmov, ktorý určite osvieži nejedného Slováka či Slovenku,“ prezradil pre náš blog bratislavský DJ.

Na záver dodám, že vokálmi do skladby prispela Veronika Strapková a vizuálu sa opäť zhostil Dušan Krajčovič. Teraz však už poďme na novinku z kubánsko-slovenskej dielne s názvom La Musica.