Snapchat je zábavkou, ktorú si v posledných mesiacoch ide čoraz viac ľudí. No a keďže banda NahodsaSK nechce zaostávať, tak sme sa aj my pripojili k tejto rozsiahlej komunite!

„Snapchat sme samozrejme sledovali už dlhšiu dobu a pravdupovediac boom tejto aplikácie bol neprehliadnuteľný, takže prišiel čas aj na náš príchod do týchto kruhov, keďže chceme zostať v maximálnom kontakte s našimi zákazníkmi a fanúšikmi,“ povedal pre blog NahodsaSK Miro z centrály shopu v Michalovciach.

Čo budeš pravidelne nachádzať na našom snape? V prvom rade je náš každodenný život o svete street fashion, čiže móda a aktivity s ňou spojené budú tvoriť podstatnú časť nášho feedu. Možno si už postrehol/postrehla fakt, že venujeme svoj čas aj príprave hudobno-tanečnému hip-hopovému festivalu VIBE s headlinermi ako DMS, Kali, Pil C, Ego či Strapo. Očakávaj teda aj fresh novinky z tejto našej „bokovky“, ale samozrejme sa posnažíme spríjemniť ti deň aj zábavnými momentami, s ktorými sa pri našej práci bežne stretávame.

Nalaď sa teda na našu vlnu a vidíme sa už na Snapchate!

Nahodsa-sk_snapcode_snap_me_776x431_001_1200x628