Východ zažije poriadnu šou! Odvážne tvrdenie, no podložené nadupaným line-upom a najmä výnimočnosťou, ktorá už počas tohto leta zasiahne amfiteáter na Zemplínskej šírave.

Tím NahodsaSK pripravil pre každého nadšenca hip-hopu či dobrej zábavy veľkolepé spestrenie letných prázdnin. Už 8. a 9. júla zažije na pobreží „slovenského mora“ premiéru zbrusu nový festival s názvom VIBE. V miestnom amfiteátri sa zíde zostava, ktorej môžu konkurovať len najväčšie akcie, ktoré väčšinou patria Bratislave. Východné Slovensko sa podobnej partie dočká prvý krát. Kto teda príde?

Medzi headlinerov podujatia patrí skupina DMS, no a keďže Monsignor a spol. robia brutálnu šou, tak priateľskú konkurenciu im vytvoria Kali a Peter Pann, ktorý podľa kuloárnych informácií už teraz „šteluje“ gramáče, aby bolo všetko tip-top.

Z bekstejdžu ťa bude v dave počuť aj Pil C v nádeji, že mu stage diving vyjde lepšie ako na poslednej megaakcii v Prahe. Legendárny KONTRAFAKT bude zastupovať Ego, takže sa nemusíš báť, že sme zabudli i na túto neodmysliteľnú súčasť histórie slovenskej hip-hopovej kultúry.

Svoju účasť potvrdil i najznámejší Jano slovenského hip-hopu – Strapo. Ďalej tu budú pre teba aj kvalitky typu Boy Wonder, Plexo, Majself, Moja Reč, Tono S, Bacil či Radikal a mnohí ďalší! Okrem týchto veľkých mien prídu aj zástupcovia nastupujúcej generácie, z ktorých spomeniem Nerieš či Aless.

Hip-hop však nie je len o hudbe, takže na svoje si prídu aj nadšenci tanca. Naše pozvanie prijali hviezdy talentových šou, ako napríklad Michal Kruž či skupina Phantoms Crew. Najväčším menom z tejto plejády je však jednoznačne Johnny Mečoch, ktorý však odloží tanečné tenisky a zoberie do rúk mikrofón a bude nás sprevádzať celým programom! Za mikrofónom mu bude sekundovať týpek, ktorý o tanci asi nevie nič… porušil by ním totiž všetky fyzikálne zákony. Reč je o hviezde Temných Kecov – Veľmajstrovi Jerrym!

Uje.. vyrazilo ti to dekel? Bližšie informácie ti budeme poskytovať pravidelne na našom blogu až do samotného dňa D. Už teraz ti však vieme zaručiť, že line-up nie je konečný a mená ešte budú pribúdať! Najčerstvejšie informácie nájdeš vždy na Facebooku alebo Instragrame celého festivalu. Nezabudni samozrejme čekovať aj FB event, na ktorý môžeš v pohode pozvať aj svojich kamošov. Vstupenky sú už v predaji prostredníctvom predpredaj.sk, ale taktiež budú dostupné aj v našom e-shope. Tešíme sa na tvoju účasť – bude to veľké!

 

vibe festival