A je to tu! Tím NahodsaSK sa v marci postaral o rozruch medzi fanúšikmi Kaliho, keď tohto mimoriadne úspešného rapera obdaroval jedinečnou bomberou v štýle Dezert Music. Prakticky okamžite nám začali naše komunikačné kanály zaplavovať správy, či sa niečo neujde aj verným fanúšikom. Tí, ktorí boli vytrvalí a naše aktivity pravidelne sledujú, si mohli všimnúť, že prednedávnom sa do voľného predaja dostalo zopár kúskov z tejto limitovanej edície.

_mg_7937

„Naším zámerom v marci bolo potešiť Kaliho niečím unikátnym pri príležitosti vydania jeho nového albumu. Máme za to, že nadišiel čas poďakovať sa aj verným fanúšikom a ponúknuť im niečo špeciálne s tématikou Kali Records. Tieto bombery sú tou správnou vecou, ktorá bude vynikať v šatníku každého obdivovateľa Kaliho,“ povedali pre blog NahodsaSK naši spolupracovníci, ktorí stoja za touto limitovanou edíciou.

K dispozícii je aktuálne v 8 farebných kombináciách, a to v čiernej, bielej, červenej, tmavomodrej, olivovej, béžovej, sivej a camo. Upozorňujeme však, že z každej farby je len zopár kúskov. Je to hlavne z dôvodu istej dávky exkluzivity, ktorú chceme dosiahnuť. Cena týchto unikátnych kúskov je 120 eur, čo sa môže niekomu zdať veľa, preto aj tu ponúkame vyjadrenie našich kolegov z marketingu. „Aj samotný Kali spomínal fanúšikom, že cena za produkciu podobného merchu by bola nesmierne vysoká. My sme sa snažili zo všetkých síl okresať náklady a priniesť bombery ľuďom za prijateľnú cenu vzľadom na dané podmienky, keďže sa nejedná o nejakú hromadnú výrobu týchto produktov.“

Chceš patriť do klubu exkluzívnych vlastníkov tejto bombery? Rýchlo klikaj na náš e-shop, kde sa v špeciálnej sekcii dopátraš okrem iného aj k iným kúskom zo šatníka Kaliho!

_mg_8030