Okolo bratislavského rapera Kaliho bolo v posledných týždňoch horúco. Okrem toho, že vydal nový nadupaný singel so Separom a Matejom Strakom, sa dostal do predaja dlhoočakávaalbum Zlý príklad. Práve pri tejto príležitosti sme si pre neho pripravili menšie rozptýlenie v štýle amerického brandu Alpha Industries!

nahodsask

Pri poslednom spoločnom photoshootingu sme ti objasnili Kaliho sympatie k tejto značke, ktoré trvajú už dlhé roky. Keďže nedá dopustiť takmer na akúkoľvek bomberu nesúcu podpis Alphy, tak sme sa rozhodli pripraviť niečo špeciálne. Ide o basic bomberu, ktorú sme však nechali vyšperkovať ako poctu poslednému albumu, ktorý znamená v Kaliho kariére veľa.

nahodsask nahodsask nahodsask

Na zadnej strane je umiestnený názov albumu a dátum, kedy ho mohli ľudia prvý krát držať v rukách. Rameno zdobí erb hlavného mesta, čo odkazuje na Kaliho rodisko a miesto, kde žije celý život. Taktiež nemohlo chýbať logo Kali Records a pozornému oku iste neuniknú detaily na leme, kam sme nechali umiestniť slová MILOVANÝ, NENÁVIDENÝ a ZATRATENÝ. Práve táto trojica symbolizuje odkaz albumu Zlý príklad.

Čo povieš na túto custom úpravu bombery Alpha Industries od NahodsaSK? Mal/a by si záujem o jej kúpu? Nechaj nám feedback v komentároch a nič nie je nemožné!

nahodsask nahodsask nahodsask