Je málo ľudí, ktorí v dnešnej modernej dobe ťahajú spolu za jeden povraz dlhé roky. O to viac si takých ľudí ceníme. Nielen vďaka mimoriadnym hudobným počinom a pozoruhodným výsledkom, ale aj zásluhou ich ľudských kvalít. Reč je o povesťami opradenej dvojici Kali a Peter Pann, ktorá vystúpi už v sobotu na dlhoočakávanom festivale VIBE!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_bannery_s_interprety_002_fb_1200x628_Kali

Pozitívny vibe budú návštevníci nasávať v amfiteátri na pobreží Zemplínskej šíravy, kam sa zostava Kali Records vždy rada vracia. Je to vďaka výborným fanúšikom, ale aj príjemným spomienkam, ktoré sa im vybavia pri každej návšteve týchto končín. No a veru, že tu toho oni zažili… „Čičo chcel na jednom hoteli opravovať telku a elektrický prúd ho odstrelil cez celú izbu,“ spomína s úsmevom na koncerty na ďalekom východe Kali.

Ten je súčasťou mimoriadne zaujímavej a verejnosťou očavanej spolupráce s Majselfom a Strapom na traku Džungľa, ktorý bude súčasťou debutového producentského albumu Petra Panna. „Vo veci si chalani vyjadrili svoj názor na súčasnú situáciu, ktorá je v tomto štáte a týka sa každého jedného z nás. Ja som to zastrešil hudbou so súčasným soundom,“ načrtol pre blog NahodsaSK Mako, ktorý okrem iného pomáha dolaďovať zbrusu nový album Kaliho.

Nahodsa-sk_VIBE_festival_bannery_s_interprety_002_03_fb_1200x628_Peter_Pann

„17. júla bude klip na novú vec s názvom JAZDA a každý druhý mesiac pôjde von nový singel s klipom,“ prezradil bratislavský raper. Podobne nabitý program má po hudobnej stránke aj Peter Pann. Ten v tomto roku prinesie na scénu mnohé zaujímavé projekty, o ktorých sa dočítaš už čoskoro na našom blogu. Môžem však s istotou prehlásiť, že je sa na čo tešiť!

Na oddych teda chalanom počas letných mesiacov veľa času neostane, čo nám potvrdili aj svojimi rozsiahlymi plánmi. Okrem pracovného vyťaženia sa Kali nedávno sťahoval do nového bytu, ktorého zariaďovanie je pre neho popri hudbe prioritnou úlohou na leto. To mu však nezabráni, aby si jeho otvorenie prišiel užiť s nami už v sobotu na hip-hopový festival VIBE! „Dík za podporu, užívajte leto a veľa pite… vody,“ odkazuje fanúšikom 33-ročný Bratislavčan.

Okrem neho a Petra Panna sa môžeš tešiť aj na mená ako Separ a DMS, Strapo, Boy Wonder, Plexo a Majself, no prídu aj Ego, Pil C či Marpo s Troublegangom! Vstupenky na túto megašou sú v predaji prostredníctvom vibefestival.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 16,90 eur, prípadne môžeš s kamarátmi využiť špeciálne balíčky lístkov, kde cena za kus ešte klesá! Pre viac informácii klikaj na Facebook a Instagram festivalu – tešíme sa na teba!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_Facebook_ads_001_lineup