Nahodsa.sk street fashion store je nepochybne tiež súčasťou urban kultúry na Slovensku ale aj v Česku. Aj toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa tento rok premiérovo zúčastníme na akcii s názvom Fashion Dealã. Nakoľko je práve tento event najväčšou udalosťou svojho druhu v našich končinách, rozhodli sme sa na ňom nechýbať a prežiť spolu s nadšencami módy a umenia neopakovateľné tri dni. Ak by ťa zaujímalo čo sme si pre teba pripravili, tak čítaj ďalej a nechaj sa tak namotať na atmosérfu, ktorú ti od 31.5. do 2.6. ponúknme.

nahodsa

Čo si predstavíš pod slovným spojením black box? Čiernu krabicu? :O A čo ak ti prezradím, že sa v tomto štýle bude niesť celý náš stánok a v ňom budeš môcť navyše zhlidanuť strop ozdobený denimovými kúskami. Ťažko predstaviteľné? Nevadí! Príď a obhliadni si to na vlastné oči.

Okrem denimového stropu ti náš black box prinesie samozrejme aj mnoho iného. Radi ťa v ňom privítame a pokecáme s tebou pri  vychladenom Red Bulle a ešte chladnejšom Jägrovi. V kúte našeho výtvoru si s tebou radi zadrtíme nejakú novinku na Xboxe a aby sme nezabudli na hlavnú pointu tohto celého, v stánku si budeš môcť exkluzívne obzrieť kúsky z nadchádzajúcich kolekcií značiek oblečenia ktoré predávame. Tie budú obohatené o zaujímavé modely zo sveta tenisiek a doplnkov.

1.2. vo štvrtok ťa od 17:30 do 18:00 čaká na pódiu rozhovor s názvom Trough Lense – Talk by Nahodsa.sk s ľudmi ako Michal Nemtuda, Matej Zrebný alebo Michal Petrík, kde sa budeš môcť dozvedieť zaujímavé infošky práve od týchto troch týpkov. V našom black boxe sa nám počas všetkých troch dní budú premávať interpreti s ktorými spolupracujeme. Preto sleduj naše IG stories, kde ti dáme včas vedieť o tom kto sa u nás kedy zastaví a možno že ak sa budeš práve nachádzať v Starej Tržnici alebo stihneš dobehnúť, tak si budeš môcť zahrať napríklad Fifu s Kalim, pokecať s Majslefom alebo dať drink s Johnnym Mečochom. A to samozrejme nie je všetko, no zvyšok si nechávame ako malé tajomstvo, ktoré ti odhalíme priamo na mieste.

Dáme malý recap čo povieš?

Čo: Fashion Dealã Bratislava

Kde: Stará Tržnica

Kedy: 31.5. – 2.6.  (streda- piatok)

Kedy presne: podľa otváracích hodín celého eventu pre verejnosť a teda:

streda: 15:00 – 22:00
štvrtok: 12:00 – 22:00
piatok: 12:00 – 22:00

Tešíme sa na teba!