Miluješ módu a myslíš si, že vieš dobre písať? V tom prípade čítaj ďalej. Náš blogerský tím hľadá posily medzi svoje rady. Informácií, ktoré by sme chceli vám naším čitateľom prostredníctvom nášho blogu podať je stále viac, no už nejakú dobu sme dosť vyťažený inými projektmi spojenými s našim e-shopom, čo zapríčiňuje absenciu článkov, ktoré by sme vám chceli priniesť. Práve preto hľadáme posily, ktoré by nám pomohli a prispievali na tento Blog Nahodsa.sk kúskom seba.

Nakoľko vieme na aké veci sa nás každý bloger, ktorý sa uchádza o písanie pýta, vypracovali sme si pre teba odpovede na tvoje potencionálne otázky.

blogFB

O čom budeš písať?

Na našom blogu sa momentálne nachádza päť kategórií, ktoré bude treba zapĺňať. Prioritné sú: oblečenie, tenisky, značky a následne súťaže a naša najnovšia kategória street life. Bude teda nevyhnutné, aby si sa ako náš budúci bloger vedel orientovať minimálne v jednej z týchto sfér.

Čo budeš k písaniu potrebovať?

Mať vzťah k móde.

Počítač, notebook alebo tablet.

Mať chuť písať

Kreativitu a samostatnosť. Nie sme tím ľudí, ktorý by ti stál za zadkom a každý deň diktovali čo máš robiť o čom máš písať atď. Samozrejme zo začiatku ťa naučíme ako sa s čím pracuje a budeme maximálne ohľaduplný v tom, že si dajme tomu začiatočník a nie si v tom doma tak ako iný bloger, ktorý píše už rok a napísal XY článkov. Pointou však je, že blogeri nemôžu byť nečinný a musia prichádzať s nápadmi aj sami, sledovať si dianie čo na blogu možno absentuje, o čom by si práve chcel/a dať článok a pod.

– Byť disciplinovaný čo znamená, že ak sa dohodne, že za mesiac napíšeš dajme tomu 10 článkov, tak ich na blog toľko aj reálne v ten daný mesiac pribudne a.k.a čo sa dohodne to sa aj dodrží.

– Úplne základnú zručnosť čo sa týka práce s grafickým programom kvôli pridávaniu log do obrázkov v článku a vedieť pracovať s WordPressom. Obidve tieto veci ťa však vieme aj naučiť nakoľko počítame s tým, že tieto zručnosti ako nováčik nemusíš ovládať.

Aké benefity budeš mať z písania na našom blogu?

– V prvom rade ak miluješ módu a chopíš sa šance už od začiatku, tak dokážeš svoj cit pre toto odvetvie rozviť do veľkých rozmerov. Naučíš sa u nás lepšie písať tým, že budeš pravidelne prispievať na náš blog, naučíme ťa pochopiť určité súvislosti ktoré sú spojené s módou a teda budeš môcť pričuchnúť k tomuto odvetviu bližšie a profilovať sa v ňom.

– Je u nás možnosť vyrásť z pozície blogera na inú pozíciu v Nahodsa.sk. Ak preukážeš dostatočný talent, chuť a disciplínu od začiatku a budeš makať bez toho aby sme ti 5-krát do dňa napísali čo je s tým článkom, ktorý mal byť von už predvčerom, tak máš možnosť stať sa napríklad hlavným blogerom alebo posunúť svoje pôsobenie v našich radoch úplne inde.

Získať kontakty. Čo znamená, že ak prídeš s nejakým nápadom, že chceš urobiť nejaké interview s nejakou známou osobnosťou z Česka, Slovenska alebo zahraničia, tak ťa na ňu nakontaktujeme. Ty prídeš do styku s človekom, ktorého si videl doposiaľ len na internete alebo v telke a budeš s ním v kontakte. My z toho budeme mať článok.

Finančná odmena. Áno! Blogeri, ktorí budú dobrí a vyprodukujú dostatočný počet článkov s dobrými dosahmi budú aj finančne ohodnotení. Nebudeme ti však klamať. „Blogerčina“ nie je zamestnanie ani brigáda a preto neočakávaj horibilné sumy. Táto činnosť je skôr niečo ako doplnok k tvojej brigáde, práci alebo štúdiu. Ponúkame ti skôr skúsenosti a kontakty ako peniaze za ktoré si kúpiš vilu na Miami. Na druhej strane pre vytvorenie lepšej predstavy zostavenie jedného článku ti zaberie zhruba hodinu. To znamená, že toľko času ti blogovanie u nás zase nezaberie, čiže  určite to neber tak, že budeš u nás robiť 10 hodín denne a nedostaneš za to nič. To je fikcia.

Ak ťa naša ponuka zaujala, ta sa nám neváhaj ozvať na e-mail juraj@nahodsa.sk. Nájdeš ho aj hore na banneri. Tešíme sa na teba (-:


Ak si sa náhodou ale v blogovaní nenašiel/a no máš pocit, že by si nám vedel/a pomôcť napríklad pri spravovaní našich sociálnych sieti, tak sa nám určite neváhaj taktiež ozvať na vyššie uvedený e-mail. Ďakujeme! (-: