Čaute Nahoďsáci ale aj tí, ktorí nás ešte nepoznáte. Koncom minulého týždňa sme sa v našom hlavnom meste premiérovo zúčastnili na najväčšej urban akcii svojho druhu v Česku a na Slovensku. Zainsteresovaným určite ťuklo, že išlo o projekt s názvom FASHION DEALã, ktorý tento rok niesol podtitul Gallery of street culture.

nahodsa.sk

Zakladateľ eventu Yaksha nám prezradil, že FASHION DEALã je síce venovaná všetkým elementom urban kultúry, no každý ročník nechá vyniknúť práve jednej z týchto súčastí. Musíme konštatovať, že podtitul, ktorý odkazoval na umenie si akcia právom obhájila, nakoľko bolo celé dolné poschodie majestátnej tržnice venované rôzným umelcom svetového formátu a tvorilo tak akúsi galériu.

nahodsa.sk

Horné poschodie sa nieslo v duchu rôznych vystavovateľov medzi ktorými sme sa nachádzali aj my Nahodsa.sk. To čo si mohol zažiť v našom stánku sa dočítaš v tomto článku. Neodmysliteľnou súčasťou boli samozrejme aj resseleri, ktorý mali na svojich stoloch povykladané šmakocinky od značiek ako SupremePlaces+Faces, Yeezy od adidasu a mnoho ďalšieho. Občerstviť si sa mohol rýchlymi delikateskami od Fast Good-u, ktorý ti vedeli pripraviť fajnový burger alebo bao buns. Pokiaľ ti to však nestačilo, tak ťa vonku pred tržnicou čakal Street Food Park, ktorý bol natrieskaný super jedlom od výmyslu sveta.

nahodsa.sk

Opomenúť by sme mali aj programovú časť celého eventu, v ktorej sa ukázali hostia ako Sajfa, Matej Zrebný, Dalyb, Michal Petrík, NobodyListen alebo aj Darq E Freaker. Talky, ktorých sa zúčastnili stáli za to a mohol si sa na nich dozvedieť mnoho zákulisných info o hudbe alebo móde.

nahodsa.sk

Pokiaľ si chceš trojdňovú atmosféru vychnutnať ešte viac, tak určite čekuj fotoalbum, alebo video, ktoré sem pridáme už čoskoro.

Video: FASHION DEALã Bratislava 2017 – Nahodsa.sk