Nedávno sme ťa informovali o mnohých sprievodných akciách VIBE festivalu, ktorý sa bude konať už tento víkend na Zemplínskej šírave. Ďalším bonbónikom, ktorý ti spríjemní chvíle v areáli Motela Kamenec, je stánok Nahodsa.sk. Očakávaš nejakú zábavu len pre milovníkov módy? Omyl, každý si príde na svoje!

VIBE_2017_banner_2017-05-15_interpreti_002_FB_1200x628_A

Ale pekne po poriadku. Ak si si účasť na VIBE rozmyslíš na poslednú chvíľu a nestihneš si dať do poriadku účes či bradu, tak určite využi služby barbera Kruča. Okrem toho, že dá tvojim porastom poriadny štýl, tak si budeš môcť kúpiť rôzne prípravky a veľmi rád ti poskytne poradenstvo.

Od hlavy prejdime k nohám a chalanom z Moonsocks – slovenského brandu, ktorému dávame jedinečnú šancu odprezentovať svoje produkty. Ich dizajnové ponožky ťa totiž istotne zaujmú! Ak nie, tak ich môžeš prekryť jedinečnými custom teniskami od týpkov, ktorý si hovoria Clark Customs. Zopár chvíľ chalani určite povenujú tvojim otázkam, ukážu ti svoju tvorbu, no najmä vytvoria na mieste jedinečné tenisky, aké určite nebude mať nikto v tvojej dedine, meste či krajine!

Za NahodsaSK sa môžeš tešiť na výstavu brandov SUPRA, KING ICE, SIK SILK, SIXTH JUNE, HYPE či CONVERSE. Prezradíme tiež, že ti v našom stánku ukážeme horúce novinky, ktoré sa na tvoje nohy a telo budú môcť dostať až v roku 2018.

Ak nie si príliš verným fanúšikom módy, tak kašli na to a príď si zašportovať v rôznych disciplínach! Čaká ťa stolný futbal od Rosengardu, ale aj XboxFIFA s tvojím obľúbeným kamarátom alebo interpretom. Pravý gamer vie, že keď sa naskytne príležitosť, treba ju využiť vždy a všade! Pre potápačov s veľkou kapacitou pľúc pripravia ľudia z Hookah Baru v Michalovciach vodné fajky podľa chuti. Príď na fajku do stánku Nahodsa.sk! Marketing jak lusk, čo povieš? :D

Pre fajnšmekrov, ktorí sa dostali až sem, je tu zlatý klinec programu! Jägermeister totiž neprestáva loviť ľudí ani v našom stánku na VIBE festivale! Radíme ti, vyhni sa shotom ich lovcov, no príď si dopriať nejaký ten shot od barmanov a doplniť energiu nápojom z dielne Monster Energy. Polhodinka v stánku NahodsaSK a vyjdeš von plný zážitkov… alebo ťa vynesú kamaráti. Tešíme sa na teba!

vseobecny 3