Spolupráca, ktorá vzbudzuje rešpekt. Taký je zrejme aj tvoj prvý pohľad na novinku s názvom Džungľa, ktorá je prvým singlom z debutového albumu Petra Panna. Bratislavský DJ a producent si prizval na tento track skutočne silné mená – Kaliho, Strapa a Majselfa.

mako1

Peter Pann je mimoriadne rešpektovaným človekom vo svojom obore a už dlhšie dostával otázky ohľadom čisto producentského albumu. Veci sa evidentne pohli a bezpochyby tým správnym smerom! Džungľa však nie je zaujímavá len týmto, ale aj samotným odkazom. “Vo veci si chalani vyjadrili svoj názor na súčasnú situáciu, ktorá je v tomto štáte a týka sa každého jedného z nás. Ja som to zastrešil hudbou so súčasným soundom,” povedal pre náš blog Mako, ktorý stavil na osvedčenú kvalitu pri výbere hostí.

„Myslím si, že je to zaujímavá kombinácia, ktorú ešte ľudia nepočuli,“ hovorí Majself, ktorý sa len nedávno prezentoval novým albumom Neptun, kde mu na dvoch trackoch hosťoval aj Kali. Ten je tiež toho názoru, že sa jedná o vydarenú spoluprácu. „So Strapom som ešte nerobil, cením, že sme na spoločnej veci“ neskrýval spokojnosť rodený Bratislavčan, ktorý už v nedeľu vydá nový singel Jazda. Vraj sa je na čo tešiť, tak uvidíme…

photo: reefe | www.reefe.sk

Pri pohľade na mená a tému singlu Džungľa sa však vynára aj druhá otázka, ktorú budú klásť najmä neprajníci – nejde teda o kalkul? “Spolupráca je to silná, viac jak silná. Nie je to len promo vec, ktorá nám má spraviť PR, je to dosť názorová vec,” odmieta rezolútne akékoľvek špekulácie Strapo.

Peter Pann je v posledných týždňoch mimoriadne aktívny na všetkých frontoch, dokonca len v nedeľu vydal klip s Eusebiom, takže mu takmer neostáva čas na oddych. No čas na natočenie vizuálu k tejto vecičke si samozrejme s chalanmi našiel. „O klip sa postaral Dušan Krajčovič aka Objektív. V klipe si zahral aj top herec Marko Igonda, ktorému patrí veľká vďaka za spoluprácu,“ uzavrel pre blog NahodsaSK obľúbený DJ. Viac o jeho plánoch a novom štúdiu Laboratory nájdeš už čoskoro na našom blogu – stay tuned!

Peter Pann x Kali x Strapo x Majself – Džungľa