Čaute Nahoďsáci. Mnohí z vás určite postrehli z našich IG stories, že sme sa v strede novembra vybrali do stovežatej Prahy zrealizovať projekt, ktorý má Nahodsa.sk posunúť zase o nejaký ten level vyššie. Tu na našom blogu ti z neho prinášame report, ktorý ti celú túto „maškarádu“ priblíži.

nahodsa.sk

Či sme sa o level vyššie posunuli necháme na tvojom posúdení, no zo strany Nahodsa.sk musíme konštatovať minimálne to, že na našu prvú takúto akciu to vyšlo viac než dobre. Chalani z produkčnej spoločnosti Sorry We Can stvárali na streche jednej pražskej bytovky divy aj cez to, že teploty okolo 0°C a nekonečné množstvo susediacich antén,  ktoré im rušili signál na technike nám moc do karát nehrali.

nahodsa.sk

Na streche s brutálnym výhľadom s nami mrzol aj fotograf Kubo Krížo, ktorý dal počas samotného natáčania zábery, ktoré by sme nikde inde nezohnali a preto dávame pomyselný klobúk dole aj pred ním. Obrovský shout-out patrí v neposlednom rade aj hercom/modelom Lucke, Lydke, Dominike a Jakubovi, ktorý to s nami dali bravúrne, aj keď si už v polovici natáčania necítili končatiny.

nahodsa.sk

Okrem ľudí sa s nami na streche nachádzali aj vyduchcené veci, ktoré hrali v tomto winter lookbooku hlavnú úlohu. Jednotlivé outfity si detailnejšie predstavíme v budúcich článkoch, no ako môžeš vidieť stavili sme na kvalitu a precíznosť v podobe značiek ako Alpha Industries, Timberland, Sixth June, King Ice ale aj náš merch. Pokiaľ chceš dopriať buď sebe alebo svojmu blízkemu tento rok pod stromček niečo kvalitné, tak určite čekuj našu ponuku týchto značiek

nahodsa.sk

Okrem iného ti ešte môžeme prezradiť, že toto určite nebol náš posledný spoločný projekt čo znamená, že sa skôr či neskôr môžeš tešiť na niečo ďalšie. Užívaj video a pokiaľ sa ti páči nezabudni ho zdieľať, lajkovať a komentovať. ENJOY!

Video: Nahodsa.sk – Enjoy the winter with us | Official lookbook 2016 |