Hip-hopový festival VIBE začína už o 9 dní a tak sa ti stále intenzívnejšie snažíme navodiť tú správnu festivalovú náladu. Aj preto sme si pre teba pripravili ďalší zo série rozhovorov so zaujímavými účastníkmi celej akcie. Tým je bezpochyby aj jeden zo zakladajúcich členov formácie Dramatikz – 27-ročný ružomberský raper Radikal, ktorý len nedávno vydal nový album a tak nám mal čo-to povedať!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_bannery_s_interprety_002_04_fb_1200x628_Radikal

Doposiaľ sme si prešli rozhovormi najmä s rapermi zo západného Slovenska, ktorí mali už poväčšine nejaké skúsenosti s vystupovaním na pobreží slovenského zemplínskeho mora. Radikal, ako som už vyššie spomenul, pohádza z Ružomberka, tak ten to má o kusisko cesty bližšie ako títo chalani, no prekvapil ma, že sem už dlhú dobu nezavítal. „Na Zemplínskej šírave som bol len keď som mal asi 11 rokov a počúval Spice Girls, odvtedy vôbec,“ prezrádza známy raper, ktorý svojimi poslednými počinmi dáva o sebe znova vedieť!

„Aktuálne vyšiel môj druhý album Freeride, ktorý je v predaji na shop.rukahore.sk a samozrejme online na YouTube kanáli I LOVE PARTY PRODUCTION. Popritom koncerty, merch je tiež v predaji, všetko ide ako má,“ pochválil sa pre blog NahodsaSK hudobnými úspechmi naladený Ružomberčan. Toho môže tešiť aj progres jeho partie. Na svojich chalanov nedá dopustiť a môžeme u neho sledovať neustály support všetkých ich aktivít. „Ja si idem len mojich ľudí, ale tí na tejto akcii nevystupujú. Ale ak budete vo VIBE pokračovať, tak čoskoro tam budú,“ uisťuje všetkých fanúšikov ambiciózny Radikal.

hlavna foto1000

Z toho, čo už bolo povedané som teda očakával, že po žatve v podobe albumu Freeride príde troška oddychu, no znova som zostal prekvapený zámermi evidentne namotivovaného chalana. Leto strávim pracovne, robím po albume EP, som rozbehnutý jak po siedmych ginoch. Mám slinu, budujem tu niečo svoje a nové. Dovolenka bude na Sicílii koncom augusta,“ prezradil pre náš blog populárny raper.

Keďže tento rozhovor vznikal pri príležitosti blížiaceho sa festivalu VIBE, tak sme sa troška povenovali aj tejto téme a určite sa máš v rámci jeho vystúpenia na čo tešiť, lebo to bude poriadna šou! „Teším sa na mojich hajzlov & girlsss pod pódiom na Šírave, čekujte Freeride album, nech poznáte tracky, čo vám budem spolu s Pilatom a Dufusom hrať. Shiiiit,“ odkazuje všetkými fanúšikom 27-ročný Radikal.

Okrem neho sa môžeš tešiť aj na mená ako Kali a Peter Pann, Separ a DMS, Strapo, Plexo a Majself, no prídu aj Ego, Pil C či Marpo s Troublegangom! Vstupenky na túto megašou sú v predaji prostredníctvom vibefestival.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 16,90 eur, prípadne môžeš s kamarátmi využiť špeciálne balíčky lístkov, kde cena za kus ešte klesá! Pre viac informácii klikaj na Facebook a Instagram festivalu – tešíme sa na teba!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_Facebook_ads_001_lineup