Za pár dni je to tu. Obdobie, na ktoré všetci nedočkavo čakáme. Mladší sa naň tešia kvôli darčekom a tí starší zase kvôli jedlu a pohode, ktorá je pre toto obdobie charakteristická.

Áno, reč je o Vianociach a hoci sme zástancami toho, že tento sviatok má byť úplne o niečom inom ako darčekoch, musíme uznať, že či máš 15 alebo 55 vecnosti pod rozsvieteným stromčekom sa poteší úplne každý.

nahodsa.sk

My sa ti toto už aj tak krásne obdobie pokúsime skrášliť tipmi na darčeky prostredníctvom známych osobností, s ktorými spolupracujeme. Počnúc zajtrajškom až po Nový rok budú na báze nepravidelnosti vychádzať na Blogu Nahodsa.sk články, v ktorých nájdeš umelcov z rôznych sfér, ktorí sa NEnahodili až tak fresh, ako by mohli. Spravili to ale zámerne, pretože ti chcú ukázať, ako sa obliecť nemáš. Zároveň by ti chceli poradiť, ako sa môžeš správne nahodiť práve na Nahodsa.sk. Myšlienky od interpretov môžeš brať ako cenné tipy na vianočné darčeky pre seba, ale najmä svojich blízkych. Každý článok bude okrem tipov obsahovať aj zľavový kód, ktorý si budeš môcť uplatniť na celý svoj vianočný nákup.

Môžeme ti prezradiť, že úvodnou „vianočnou“ osobnosťou na našom blogu bude Johnny Mečoch, ktorého už určite dobre poznáš. Ak chceš teda vidieť, ako sa na naše sviatočné fotenie nahodil práve on, určite sem dobehni. V článku ťa okrem fotiek a kvalitného outfitu bude čakať aj 10% zľava na celý tvoj vianočný nákup.

Tak čo aj ty sa tešíš na tohtoročné Vianoce tak ako my?