Verejnosť ho pozná ako chalana viacerých tvárí. On sám sa síce nazýva „je*nutým Janom“, no musíme podotknúť, že Jano zase vieee… Dôkazom toho je jeho posledný album Versus, ktorý pohol ľady slovenského rapu tým správnym smerom. Ak si v škole nepatril/a medzi slabomyseľných, tak určite vieš, že hovoríme o kráľovi freestylov – Strapovi!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_bannery_s_interprety_002_fb_1200x628_Strapo

Strapo je jedným z partie ľudí, ktorých si na blížiacom sa festivale VIBE pôjde každý. Svojím osobitým štýlom si získal fanúšikov naprieč celým Slovenskom, no a keďže táto akcia si píše ako miesto narodenia Zemplínsku šíravu, tak Strapo príde do konfrontácie so starým známym východom! „Raz sme tam už vystupovali, je tam super atmosféra. Nedá sa to porovnať so žiadnym klubom, je to jedinečné,“ hovorí trnavský rodák, ktorého poznáme tiež ako veľkého milovníka značky SUPRA.

V nedávnom rozhovore sme sa od Majselfa dozvedeli, že už čoskoro nás čaká zaujímavý spoločný track tria Kali x Strapo x Majself za produkcie Petra Panna. Čo nám teda k tejto novinke s názvom Džungľa hovorí on? „Nechcem nič prezrádzať, ale spolupráca je to silná, viac jak silná. Nie je to len promo vec, ktorá nám má spraviť PR, je to dosť názorová vec. Teším sa, keď pôjde von,“ povedal s dávkou tajomna obľúbený raper. Ešte nám však prezradil, že týmto sa len štartuje rok zmien v jeho tvorbe a procese príprav je viacero zaujímavých projektov. Uvidíme, čo nám teda ponúkne…

Leto v podaní Jana bude teda pracovné, keďže, ako sám tvrdí, v tomto období roka je to najaktívnejšie čo sa týka koncertov a festivalov. „V lete nedovolenkujem, kvôli koncertom a festivalom to presúvam až na neskôr,“ prezradil svoje úmysly pre blog NahodsaSK 26-ročný raper.

Čo dodať? V podaní viacerých chalanov bude rok 2016 pestrý a sme radi, že aj Strapo prijal pozvanie na náš festival, kde mu bude kryť chrbát aj jeho dvorný DJ Spinhandz! „Teším sa na všetkých fans, bude to super, zaje*em najväčšiu show,“ uzavrel s úsmevom Strapo.

Okrem neho sa môžeš tešiť aj na mená ako Kali a Peter Pann, Separ a DMS, Plexo a Majself, no prídu aj Ego, Pil C či Marpo s Troublegangom! Vstupenky na túto megašou sú v predaji prostredníctvom predpredaj.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 14 eur. Pre viac informácii klikaj na Facebook a Instagram festivalu – tešíme sa na teba!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_Facebook_ads_001_lineup