Pokiaľ máš v rodnom liste pri národnosti napísané Slovák/Čech, tak neexistuje aby si nepoznal meno Tina. Tým, ktorí žijú bez internetovej prípojky, satelitu, mobilu, okien a dverí v byte prezradíme, že TINA je speváčka, moderátorka, Separova manDŽelína, dvojnásobná mamina a v neposlednom rade človek, ktorý v posledných mesiacoch zapracoval natoľko, že medzi vlastníkov Androidov a iPhonov priniesol novú  na Česko-Slovenské pomery jedinečnú mobilnú aplikáciu ktorej bude venovaný aj tento post.

nahodsaskTina spolu so svojím tímom a vývojármi navrhli aplikáciu tak, aby si v nej prišiel každý na to svoje. Ak si ideš túto pani ako speváčku budeš doma v sekcii Hudba. Ak si baba (alebo aj chlap) čo sa rád líči, tak ti pravdepodobne najviac sadne kategória Beauty,. Pokiaľ ta zaujíma Tina ako mama, tak tam bude niečo aj pre teba a pokiaľ si sa zaľúbil do MiNiMo, tak si taktiež vyhral. Okrem iného bude táto aplikácia pozostávať aj z fanzone kde budú okrem iného prebiehať aj súťaže v ktorých budeš môcť vyhrať zaujímavé ceny aj od nás z NahodsaSk a svoje miesto si tu v tejto appke našla taktiež aj kategória Lifestyle. Ak by si chcel/a vidieť Tinu naživo, tak ju čekuj počas jej live prenosov.

nahodsask

Pozor! Keď že sa pri vývoji nezabudlo ani na fashion stránku celej veci, tak si na svoje prídu aj milovníci módy. V tejto sekcii sa okrem iného ocitnú aj kúsky z nášho e-shopu, budeš tu môcť vidieť aké vychytávky na seba Tina práve oblieka, čo rada nosí, čo s čím rada ladí a v neposlednom rade sa k vám/nám bude prihovárať aj na slovo vzatý profesionál či už z fashion alebo beauty odvetvia.

nahodsask

Priamo od Tiny vieme, koľko stal vývoj tejto aplikácie a povieme vám, že to teda málo peňazí nebolo. Preto by sme ti ešte radi napísali niečo k faktu, že aplikácia bude po skúšobnej dobe spoplatnená. Ak si odpustíš jednu kávu v meste s kamoškami alebo si večer s kamošmi za barom dáš o panáka menej, tak ti gratulujeme, pretože si ušetril na sumu, ktorú budeš musieť zaplatiť, aby sitúto appku mohol/a používať aj naďalej. Čo povieš? Good deal or not?

nahodsask

Dnes 4.4.2016 o 16:00 sa teda aplikácia spúšťa a dostáva do obehu medzi všetkých ľudí. Neviem ako ty, no tím NahodsaSk tento projekt podporí a bude sa tešiť z toho, že stojí pri zrode niečoho, čo je v našich susedných krajinách ešte stále nie veľmi dobre chápané. Tešíme sa na teba nabudúce!