Po 2 pánoch – JohnnymMajslefovi nám na našu vianočnú scénu prichádza konečne baba. Dominika Mirgová je to meno, ktoré sa pre nás dnes dogabalo z dôvodu ukážky ako to na Vianoce urobiť nemáš. Jej fotky nech ti teda sú výstrahou a tipy na vianočné darčeky inšpiráciou k tomu čo dať svojmu blízkemu pod rozžiarený stromček.

nahodsa.sk

Dominika ti tieto Vianoce odporúča staviť na jednoduchosť, dlhoročnú klasiku a farebnosť. Prvú kategóriu – jednoduchosť zastáva značka Urban Classics so svojimi basic kúskami pre tých, ktorý nemajú radi prehnané vzory, motívy a potlače.

nahodsa.sk

Pod dlhoročnou klasikou si naša dnešná osobnosť predstavuje značku Converse, ktorá v kráľovstve tenisiek vládne už dlhé roky a ešte nikoho neomrzela. Či si baba, chalan, starší, mladší, pokiaľ nemáš v botníku kúsok od tejto značky tak nemáš botník. V našej ponuke na Nahodsa.sk pre teba máme rôzne modely a farebné prevedenia tak to nezabudni omrknúť.

nahodsa.sk

Ideš si farby? V tom prípade ti posledný tip sadne asi najviac. Ten sa bude venovať značke Hype, ktorá ti rozžiari každý nevšedný zimný deň. Babám odporúčame špeciálne si posvietiť na crop topy a chalanom zase na tričká.

nahodsa.sk

Ani v Dominikinom prípade ťa neukrátime o 10% zľavu na celý tvoj vianočný nákup. V košíku však nezabudni do príslušného políčka zadať kód DOMINIKA10. Užívaj!  Pozn.: kód nie je možné kombinovať s inými zľavami.