18. Presne toľko dní ostáva do Štedrého dňa čo značí, že je najvyšší čas aby sme ti predstavili prvú osobnosť, ktorá sa pre nás dogabala. Učinila tak len preto, aby ti ukázala ako sa to robiť nemá a inšpirovala ťa svojimi tipmi na vypimpované vianočné darčeky z Nahodsa.sk v ktorých dogabaný či už ty alebo tvoj blízky určite nebudete.

nahodsa-fb-blog-nahladovyobrazok

Premiérovou „vianočnou“ osobnosťou bude slovenský tanečník Johnny Mečoch. Ten je známy tým, že neodmysliteľnou súčasťou jeho outfitu je za každých okolností fajnový snapback. Ten je nepochybne vychytaným vianočným darčekom hlavne v prípade značky Cayler & Sons. Snpabacks od tohto brandu sú totiž zabalené v peknej krabici, takže v tomto prípade to máš 2v1.

nahodsa.sk

Chladnejšou záležitosťou v porovnaní so snapbackom je naopak Johnnyho obľúbená značka Alpha Industires, z ktorej hovorí jednoznačné áno bomberam a zimným bundám, v ktorých nezmrzneš ani keby si chcel.

nahodsa.sk

Pokiaľ sa ako tak orientuješ v hip hopovej kultúre tak vieš, že jej súčasťou sú od skorých 90-tych rokov minulého storočia aj boty, ktoré nesú názov Timberland. Jedná sa konkrétne o model 6-Inch Premium Boot, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou aj Johnnyho botníka.

nahodsa.sk

Na svoj vianočný nákup nezabudni v košíku využiť aj zľavový kód JOHNY10, ktorý ti spustí 10% z celkovej ceny finálnej objednávky. Takisto nezabudni čekovať náš Instagram a Facebook, kde  budeš dostávať konkrétne typy na darčeky od Johnnyho.

O pár dní ti samozrejme predstavíme ďalšiu osobnosť, ktorá ti dá úplne iné tipy na vianočné darčeky takže ostaň naladený/á.