Štedrý deň nám čoskoro rozrazí dvere čo znamená, že je najvyšší čas predstaviť ti nášho posledného vianočného dogabanca. Tým nebude nikto iný ako KALI, ktorý sa hecol a obliekol sa ako bezdomovec. Tak ako jeho predchodcovia aj on tak učinil samozrejme len preto, aby bol pre teba výstrahou ako sa to robiť nemá. Na oplátku ti dá pár tipov na vianočné darčeky, ktorými môžeš pod stromčekom potešiť svojich milovaných.

nahodsa.sk

Prvý Kaliho tip smeruje do Francúzska. Konkrétne na značku Sixth June, ktorá sa vyznačuje svojím rýdzim streetwearovým duchom. Na našom e-shope sa nám pri tomto brande povaľuje pár stovák artiklov, ktoré sú zamerané tak na baby ako aj chalanov. To že si vyberieš máš teda zaručené.

nahodsa.sk

Pokiaľ nechceš aby tvoji blízky vonku zamrzli, tak ti padne vhod aj tip na zimné bundy. Vypichli by sme hlavne tie od značky Alpha Industires, Sixth June alebo Urban Classics.

nahodsa.sk

V zimnej nálade ostaneme aj pri poslednom darčekovom nástrele. Nakoľko N!KTO nemá rád v teplotách pod bodom mrazu námrazu na čele, tak posledný tip smeruje na zimné čapice. Na Nahodsa.sk zoženieš rôzne colorways a štýly.

nahodsa.sk

Súčasťou tvojho vianočného nákupu na Nahodsa.sk môže byť aj 10% zľava na celý nákup. Nezabudni však, že táto zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami. Pokiaľ si ju chceš uplatniť, tak do príslušnej kolónky v košíku nezabudni zadať kód KALI10.