Druhou osobnosťou, ktorá sa na naše vianočné fotenie NEnahodila je slovenský reper Majself. Tak ako aj s Johnnym Mečochom, rovnako aj s ním sa pokolíšeme na vlnách zámerného nevkusu, ktorý sa pokúsime pretaviť do skvelých tipov na vianočné darčeky pre teba a tvojich blízkych.

nahodsa.sk

Majslef si tak ako mnohí z vás obľúbil značku s koreňmi v ďalekom Los Angeles – Supra. Práve sneakers od tohto brandu sa stávajú jeho prvým tipom pre teba. Pokiaľ máš blízkeho, ktorý potrebuje kvalitné a štýlové boty, tak ich kúsky určite neprehliadni.

nahodsa.sk

Ďalší tip na darček padá na módny kúsok, ktorý si v československých vodách našiel pevné miesto a oproti minulosti, kedy si ho išla len úzka skupina ľudí si ho dnes idú masy. Áno jedná sa o bombery, ktoré majú na Nahodsa.sk veľmi hojné zastúpenie. Či už siahneš po vychýrených kúskoch od značky Alpha Industires, alebo po klasike od značky Urban Classics či Sixth June zaručujeme ti, že pod vysvieteným vianočným stromčekom nepochybíš.

nahodsa.sk

Trio Majselfových tipov na vianočné darčeky od Nahodsa.sk uzatvárajú jeans od značky Sik Silk ku ktorým snáď ani nič písať netreba nakoľko pomer ich prevedenia a ceny hovorí sám za seba.

nahodsa.sk

No a aby bola tvoja návšteva u nás ešte príjemnejšia rozhodli sme sa, že ti z celého tvojho vianočného nákupu spustíme 10%. Jediné čo musíš urobiť je to, že v košíku zadáš do príslušného okienka kód MAJSELF10.