Leto už poriadne dáva pocítiť svoju prítomnosť, čo nemôže znamenať nič iné len to, že VIBE festival je už predo dvermi! Nadupaná show v Moteli Kamenec sa začína už o 2 týždne a organizačný tím naberá na obrátkach. Pripravili sme si pre teba hromadu noviniek, tak poďme na to!

Asi najzásadnejším faktom je, že sme vypočuli hlasy fanúšikov, ktorí v hlasovaní rozhodli, že v našom line-upe sme opomenuli jedného dosť zaujímavého interpreta. Horeli telefóny, no teraz už vieme, že divokú kartu od fanúšikov dostáva Radikal Chef! Rodák z Ružomberka sa znova po roku predstaví na VIBE festivale a môžeme od neho očakávať klasicky energickú show. Nech sa páči – je to od vás pre vás!

VIBE_2017_banner_interpreti_002_Radikal_web_1000x523

Zlomovým bodom, ktorým chceme ozvláštniť náš festival sú aj sprievodné akcie. Už dnes ti môžeme oznámiť, že na teba čakajú nielen tradičné súťaže, o ktoré sa stará hypeman podujatia. My ti dáme možnosť preukázať naplno svoj talent!

Počas sobotňajšieho popoludnia ťa od 14:30 čaká VIBE FREESTYLE RAP BATTLE, kde dámy aj páni, ktorí nie sú skúpi na kvalitné rýmy zabojujú o open mic a merch VIBE festivalu, no najmä o možnosť ukázať svoj talent pred pozornými ušami a očami fanúšikov. Máš šancu nakopnúť svoju kariéru práve u nás – prihlasovací formulár nájdeš TU! Prihlášky môžeš posielať do 6. júla!

Ak sa považuješ pre zmenu za pohybovo nadaného jedinca, tak nezúfaj a skús VIBE WARM-UP BATTLE! Po nádejných lyrikoch, ktorí začínajú sobotňajší program na hlavnom stage-i dostane priestor od 16:30 tanec a tvojím cieľom bude získať si na svoju stranu crowd, no najmä porotu! Pod drobnohľadom hypemana Johnnyho Perfekta sa bude súťažiť v kategóriách HIP-HOPBREAKIN. Čakajú na teba ceny v hodnote 300 eur, no ocenení budú prví dvaja z oboch kategórií. Prihlasovací formulár na tanečné battles nájdeš TU!

VIBE_2017_banner_2017-06-13_Warm-up_Battle_002_FB_1200x628_A

Rapovať nevieš, tancuješ jak poleno, no so sprejom sa cítiš ako ryba vo vode? V sobotu na teba čaká GRAFFITI JAM a 10 profi writerov, ktorí ti ukážu svoje majstrovstvo. No nemusíš sa báť, posnažíme sa uvoľniť nejaký ten priestor aj pre teba a môžeš nechať pamiatku na tvoj VIBE 2017 v grafickej podobe!

Už sme sa venovali slovám, tancu i sprejom, no stále sme neobsiahli všetkých. Pre pohoďákov, ktorí si chcú počas aktivít dopriať aj nejaký ten povolený doping pivového typu tu máme TURNAJ V STOLNOM FUTBALE! Kvalitné stoly od partnera akcie ROSENGART budú miestom zápolenia dvojíc, pričom finalisti si odnesú finančnú odmenu 40 resp. 20 eur + merch VIBE festivalu! Registrácia prebehne počas sobotňajšieho popoludnia, poplatok je 6 eur za tím, no a od 15:00 sa naplno rozbehne futbalové tango s epickým finále o pár hodín neskôr. Komentár hodný Laca Borbélyho, čo povieš?

VIBE_2017_banner_2017-05-24_stolni_fotbal_003_FB_1200x628

Na záver by sa azda patrilo spomenúť fakt, že predpredaj beží naplno, prvé dve vlny lístkov sa vypredali, aktuálne je v predaji tretia vlna vstupeniek za 18 eur. K nim sme pridali aj VIP vstupenky, ktorých cena 89 eur zahŕňa 2-dňový vstup, merch VIBE festivalu, vlastné miesto pod pódiom, vlastný bar a najmä ALCOHOL FREE (ten obsahuje vodku Absolut, Fernet Stock/Citrus, Borovičku, Havanu, Becherovku, víno a nealko podľa ponuky). Pre rozbíjačov je to ideálny VIBE PACK! Všetky vstupenky sú v predaji v sieti ticketportal.sk aj v kamenných predajniach v okolí Michaloviec. Tešíme sa na tvoju účasť!

Vibe_2017_billboards_Kali-Marpo-DMS-Johnny_001-01