To, čo minulý rok začalo ako experiment tímu NahodsaSK ukáže teraz svoju pravú tvár! Reč je o VIBE festivale, ktorým sme pred 10 mesiacmi (veríme) započali tradíciu kvalitného hip-hopového festivalu na východnom Slovensku.

Počas dvoch dní sa do amfiteátru prišlo baviť niekoľko tisíc ľudí, čo nám prinieslo ohromnú radosť a musíme skonštatovať, že sme boli príjemne prekvapení odozvou, ktorej sa nám dostalo. Východné Slovensko takúto akciu potrebovalo a aj stále potrebuje – preto je tu VIBE po 12 mesiacoch znova!

Foto: Matúš Zeťák

V tomto roku nás však čaká zopár zmien, tou hlavnou je presun miesta akcie na Motel Kamenec, kde na teba bude 7. až 9. júla 2017 čakať plejáda tých najvýznamnejších interpretov zo Slovenska a Českej republiky. „Presunom akcie na Motel Kamenec sa nám otvorili možnosti na lepšie uspokojenie potrieb všetkých návštevníkov. Kolegovia z Motelu majú početné skúsenosti s organizáciou úspešných akcií takéhoto rozsahu, tak sme sa rozhodli spojiť sily, aby sme spravili dôstojnú konkurenciu festivalom na západnom Slovensku,“ povedali pre náš blog hlavní organizátori akcie.

Na koho sa teda môžeme tešiť v rámci dvoch dní nadupanej show? Účasť máme potvrdenú od nasledovných interpretov: KALI A PETER PANN, SEPAR & DMS, EGO, DJ WICH, MARPO & TROUBLEGANG, STRAPO, PIL C, MAJSELF, BOY WONDER, P.A.T., MOMO, NERIEŠ, ALESS a mnohých ďalších!

Čakajú ťa taktiež mnohé sprievodné akcie a výhodná poloha celého areálu je lákadlom aj pre vyznávačov vodných športov, keďže Šírava je len kúsok a počas dňa ponúkne ideálne miesto na načerpanie síl na sériu energických koncertov.

Znie to dobre? Láka ťa vidieť pokope takmer celú špičku česko-slovenskej hip-hopovej scény? Hľadáš možnosť príjemnej zábavy pre teba a tvoju partiu? Tak neváhaj a klikaj na ticketportal.sk, kde sú už k dispozícii zvýhodnené dvojdňové vstupenky od 12 eur a príď sa zabaviť na Motel Kamenec tak, ako sa dokáže baviť len VÝCHOD! Tešíme sa na tvoju účasť!

Pre aktuálne informácie sleduj event na Facebooku!

VIBE_2017_banner_2017-05-15_interpreti_002_FB_1200x628_A