VIBE sa blíži a spomedzi radov fanúšikov stále silneli otázky ohľadom line-upu. Veď napratať toľko výnimočných mien do usporiadaného celku chce poriadnu dávku trpezlivosti. Isté je, že v piatok začíname už od 15:45, kedy na hlavnom stage-i dostane priestor crew Naraz. Do tuhého ale pôjde hneď od začiatku, kvalita bude striedať kvalitu. Spomedzi headlinerov sme do piatkového programu zaradili Plexa s Majselfom, Pil C-ho či Ega, no večer našlapaných koncertov uzavrie skupina DMS, o ktorej môžme prezradiť, že príde v plnej sile!

Nahodsa-sk_VIBE_festival_Facebook_ads_001-01

Piatkový sumár koncertov končí vystúpením zoskupenia okolo Separa, no nekončí ním celá party! Do rána sa bude starať o zábavu prítomných DJ Norbert Ronin, ktorému už teraz chladíme osobný prídel energáčov, aby bol aspoň v takom tranze ako TY po tejto prvej plejáde najkvalitnejších slovenských osobností hip-hopu!

Deň druhý. U mnohých zrejme začne opicou. Dávka aspirínu, ktorú dostaneš za symbolickú cenu v bufete ťa však postaví na nohy – budeš ich totiž potrebovať! Popri sprievodných akciách odpáli už o 15:30 prvú šou Vlčá svorka, ktorá predznamená ďalší veľký večer na pobreží Zemplínskej šíravy. Z najznámejších spomeniem za Gramo Rokkaz Tona Suchotu, tešiť sa môžeš aj na Radikala, Vladisa či Boy Wondera.

Mladú krv bude reprezentovať crew Nerieš či raperka Aless, no záver dňa bude maximálne veľkolepý! Od polnoci to bude „súboj“ headlinerov – začne ho najsilnejší Jano v hre Strapo, pokračovať budú naši českí hostia Marpo s TroubleGangom, no a celý festival VIBE uzavrie dvojica Kali a Peter Pann, ktorá to s nami ťahá už dlhé roky a zaslúži si čestné miesto čerešničky na torte!

Tak čo? Lístky už máš? Odpoveď NIE, neznamená, že ťa zavrhneme! Ešte stále si ich môžeš kúpiť prostredníctvom vibefestival.sk a ticketportal.sk za akciovú cenu 16,90 eur, prípadne môžeš s kamarátmi využiť špeciálne balíčky lístkov, kde cena za kus ešte klesá! Za každého jedného, ktorý akciu podporí sme nesmierne radi, pretože takúto partiu si už východné Slovensko zaslúžilo. Veríme, že to bude poriadna party – vidíme sa už v piatok!

LineUp-banner