Pokiaľ ako tak sleduješ slovenskú hudobnú scénu, tak už určite vieš, že pár dní dozadu dal slovenský rapper Vladis vonku skladbu sprevádzanú vizuálnou podobou, na ktorej mu hosťovala slovensko-americká hudobníčka Celeste Buckingham.

nahodsask

Tento featuring je okrem iného zaujímavý hlavne tým, že zatiaľ čo mužská stránka tohto songu zmenou svojho hudobného prejavu neprekvapila a potvrdila svoje postavenie, Celeste sa ponorila do ešte nepreskúmaných rapových vôd.

Táto pani nechala medzi svojimi fanúšikmi kolovať informáciu v ktorej oznamuje, že sa pri nahrávaní tejto veci cítila tak trošku ako Majk Spirit v sukni. Celeste ďalej prezradila, že pri nakrúcaní klipu chvíľkami nebola až tak vo svojej koži, nakoľko si vo videoklipe musela zahrať aj rolu namyslenej verzie samej seba.

nahdosask

Hlavným posolstvom tejto pesničky je to, že každý jeden z nás má predsudky aj napriek tomu, že svojmu okoliu tvrdíme, že ľudí s ktorými sa stýkame podľa výzoru nehodnotíme. Autori pesničky prezradili, že sa rozhodli poukázať na túto stránku veci práve pre to, aby sa nad ňou ľudia zamysleli.

nahodsask

Nakoľko je náš internetový obchod Nahodsa.sk partnerom rappera Vladisa, tak sa môžeš spoľahnúť, že toto nie je posledný článok ktorý u nás v spojitosti s týmto menom vyšiel. Teraz si už utekaj vypočuť pesničku a v komente pod článkom nám na ňu pokojne zanechaj svoj názor. ENJOY!

 

Vladis ft. Celeste Buckingham – Taký nejsom (Hate song)