Je to už nejaký ten piatok , čo Vladis vypustil song Taký nejsom, ktorý oslovil veľké množstvo ľudí a upriamil tak pozornosť na vtedy ešte len pripravovaný album. Vďaka tomuto  songu dostala pozitívny feedback  aj Celeste Buckingham, ktorá sa na tejto piesni podieľala. Tejto téme sme vtedy venovali zopár riadkov aj na našom blogu a k Vladisovi sa dnes znova vrátime, keďže medzičasom sa toho stihlo udiať viac než dosť.

IMG_0444

Za zmienku stojí napríklad nedávne vypustenie ďalšieho, tentokrát dokonca titulného songu, ktorý vo veľkom štýle ohlasoval blížiace sa vydanie Vladisovho albumu – pieseň nazvaná Babylon. Na tejto skladbe spolupracoval Vladis s Majkom Spiritom, s ktorým si dali spolu duet, a takisto aj Maxom. Babylon zožal podobne ako Taký nejsom veľký úspech, mimo iné sme ho mali možnosť počuť aj v rádiu, a o kvalitách nadchádzajúceho albumu presviedčal ľudí aj na Youtube, kde sa vyskytol aj s klipom.

No a dnes už môžme povedať, že po roku a pol majú Vladisovi fanúšikovia skutočný dôvod na radosť! Album s názvom Generácia II Kalašnikov je po dlhej dobe konečne na svete a môžme povedať, že je skutočne riadne našľapaný a má toho ešte veľa čo ponúknuť. Dostupný je už aj na našom webe Nahodsa.sk, kde si ho môžeš objednať z pohodlia domova hneď teraz. Ak sa ti Vladisova tvorba páči, tak ho určite kúpou originálneho CD a užívaj si hudbu, na ktorej dlho a tvrdo makal.

Tracklist:

1. Intro

2.Babylon feat. Majk Spirit, Maxo

3. Good vibe feat. Dano Kapitán

4. Taký nejsom feat. Celeste Buckingham

5. Nemusím feat. Kali, Maxo

6. Better feat. Celeste Buckingham

7. Kalašnikov

8. Labyrint

9. Pošlu to dál feat. Matej Vávra

10. Hej slovák feat. Nicole

11. Poznáš ma feat. Matej Vávra

12. #ČOSIMYSLIA feat. Dano Kapitán

13. Najlepší syn feat. Dano Kapitán

14. Záujmy

15. Lazar feat. Maxo

Vladisa môžes prísť takisto podporiť aj na Vibe Festival, kde bude mať svoju show, takže ho budeš mať možnosť vidieť a vypočuť si okrem iného aj piesne z Generácie II Kalašnikov naživo!