Určite už vieš, že sme sa zapojili do Svetového dňa bez mobilných telefónov, ktorý prebehne presne 6.2. 2017. Ak sa chceš dozvedieť nejaké zaujímavé fakty zo sveta mobilov alebo aj to, ako sme sa zapojili práve do podpory tohto dňa, tak neváhaj a klikaj na článok Dáš s nami deň bez mobilného telefónu?

V spomenutom článku sme uviedli, že desiatim náhodne vybraným ľuďom rozdáme k ich objednávkam darčeky, ktoré ti 6.2. pomôžu zabudnúť na tvoj mobilný telefón. Rozdávať budeme konkrétne jojo, rubikovú kocku, tetris, rampu s fingerboardom, hekis, lego, komix, človeče nehnevaj sa, fotoaparát na film a karty.

nahodsa

Svoje ranné posedeníčko na WC si tak budeš môcť okoreniť tetrisom namiesto instagramu. Namiesto pozerania do mobilu cez prestávku si budeš môcť s kamošmi zahrať hekis a namiesto selfie si zasa budeš môcť urobiť fotografiu, ktorú si neskôr môžeš vyvolať a hodiť do albumu. Na záver dňa si namiesto hrania mobilných hier možno budeš môcť zahrať so svojou rodinou partiu človeče.

Ak si trošku starší ročník, tak si minimálne pripomenieš staré dobré časy, kedy sme ešte neriešili pridávanie statusov cez mobily a ak patríš medzi tých mladších, okúsiš tak aspoň detstvo nás starších. Nezávisle od veku však držíme palce každému a o to ako si strávil svoj deň bez mobilu nás nezabudni informovať na našich sociálnych sieťach.