Raper Kali už po vydaní albumu Zlý príklad deklaroval, že ešte nás čaká jeden klip k tomuto projektu. Slovo dodržal a včera uzrel svetlo sveta videoklip ku skladbe Ideál produkovanej ElMurdom. Ak máš napočúvaný celý album, tak mi určite dáš za pravdu, že ide o príjemný záblesk v temnote, do ktorej nás Kali ponoril v rámci svojej tvorby. „Klip na Ideál sme zvolili preto, lebo sme chceli dať von pozitívnejšiu vec po skladbách, ako napríklad Zlý príklad, Dosnívané, Veľa slov či Len ja,“ povedal pre blog NahodsaSK bratislavský rodák.

kali2

O vizuál sa postaral, ako tradične, Dušan Krajčovič, ktorý však nemal s realizáciou tohto klipu zrovna na ružiach ustlané. „Keďže sme všetky ostatné klipy točili vonku, teraz sme sa zavreli do ateliéru a v podstate sme improvizovali. No myslím, že na to ako málo mal Duško k dispozícii, urobil zaujímavý klip,“ objasnil okolnosti natáčania videoklipu Kali, ktorému vo videoklipe sekundoval na bicích Rob Šucha.

kali3

Je teda album Zlý príklad už uzavretou kapitolou? To rozhodne nie. Turné venované celému projektu je v plnom prúde a Kali má v pláne ešte jeden zaujímavý počin. „Chcel by som dať von ešte trojklip z albumu Zlý príklad, ktorý bude s hosťami, ktorí na albume nie sú, ale pre oživenie narapovali svoje party do trackov Nehaj ma hrám sa a V pohode. Poslednou skladbou v trojklipe by mal byť Dezert,“ dodal 33-ročný obľúbený raper.

Čo sa týka budúcnosti, tak vieme, že sa už naplno pracuje na novom albume. Ako teda pokročil tento proces? „Teraz sa už naplno venujem točeniu klipov na nové single Zasa sme to… a Ne, ďakujem. Prvý menovaný by mal ísť von koncom mája alebo začiatkom júna, druhý až niekedy v lete. Posledné klipy a celkovo album nie je moc pozitívny, preto nové single budú mať úplne iný nádych. Už teraz mám nahraných 11 vecí z dohromady 14 plánovaných skladieb na novom albume,“ prezradil pre náš blog Kali.

Kali v klipe nosí

Ako už býva zvykom, tak Kaliho do jeho videoklipov oblieka práve náš shop a inak tomu nebolo ani teraz! Okrem vecí z novej limitovanej edície k albumu Zlý príklad sa pred natáčaním bol nahodiť u nás v Michalovciach.

Začneme teniskami, keďže Kali stavil na klasiku v podobe black ‚n white Adidas Superstar, ktoré doplnil street fashion teplákmi od ďalšieho nemeckého brandu Dangerous. Ten mu evidentne sadol, keďže aj z našej širokej ponuky longline vecí si zvolil predĺženú mikinu práve od nich.

… a tu môžeš vidieť kompletný outfit!

kali4