Koniec roka sa  nezadržateľne blíži čo pre nás v žiadnom prípade neznamená oddych ale práve naopak. Plyn sme pritlačili až na podlahu a rozhodli sme priniesť vám nový projekt v podobe takeoveru na našom Instagrame @nahodsask.

Na úvod by som ti rád vysvetlil čo znamená vyššie spomenutý pojem. Takeover už určite väčšina z nás zažila v prípade, kedy si kamoš/ka zobrali náš telefón a začali na naše vlastné sociálne siete pridávať fotky a videá samých seba.

nahdosa.sk

Presne niečo na takýto štýl ti ponúkneme najbližšie týždne u nás s tým rozdielom, že nám sa nikto na instagram nenabúra. Vy naši Nahoďsáci tak budete môcť prostredníctvom nášho Instagramu sledovať v daný deň počas 24 hodín vybranú slovenskú alebo aj českú osobnosť.

Poriadne sa priprav, pretože na @nahodsask sa už čoskoro predstaví najčerstvejší prírastok v našej rodine. Pokiaľ chceš vedieť o koho ide, tak číhaj tu na našom Nahodsa.sk blogu a už tento týždeň ti prezradíme meno osoby, ktorá nám premiérovo prevezme Instagram. Okrem toho, že sa o danej osobnosti dozvieš niečo viac budeš môcť pri každom taktomto takeoveri aj niečo vyhrať.

Určite nás sleduj a nezabudni sa zapojiť do súťaže, ktorej cena bude viac ako lákavá. Vidíme sa! (-: