Čauko. No čo žiješ po Silvestri? Nie? Nevadí! Tak čítaj ďalej a zároveň triezvy! V prvom rade by som ťa chcel aj s celým tímom NahodsaSk privítať v roku 2016 v ktorom ti prajeme presne to, čo si praješ ty sám a násobíme to ešte dvomi. Hneď v druhom rade ti patrí jedno veľké Ď.A.K.U.J.E.M! Za čo? Za to že si, pretože bez teba by nebolo žiadne NahodsaSk.

Takže pohodlne sa usaď, zober si kurací vývar, zoschnutý chlebíček zo včera a sústreď sa. V tomto článku si zrekapitulujeme rok 2015 a prejdeme sa tým, čo sme ti minulom roku priniesli a kam sme sa ako celok posunuli.

 

Web

Začnime tým najpodstatnejším a to samotným webom, ktorý sa na začiatku minulého roka zmenil od základov. Počkaj klamem. Nezmenil! On je totiž totálne nový. Presne tak. Rok 2015 sme dá sa povedať otvorili novým webom, ktorý bol pre budúcnosť NahodsaSk nevyhnutný. Počas celého roku sme web skvalitňovali aby ste sa na ňom vy – naši zákazníci cítili ako doma a už teraz ti vieme povedať, že v tomto duchu budeme pokračovať aj tento rok!

 

Facebook & Instagram

Veľkým míľnikom v tomto roku bolo aj zlúčenie našej českej Facebook fanpage so tou slovenskou. Tým, že sa nám to podarilo, je vás na nej momentálne neuveriteľných vyše 190 000 ľudí. Áno čítaš dobre!

Instagram ste nám pomohli zdvihnúť z čísla 4895 na 12,4k, čo je taktiež neuveriteľné. Ďakujeme!

 

VIP kategória & BLOG

Spoločne s novým webom sme k vám začiatkom minulého roka priniesli aj VIP kategóriu kde nájdeš slovenských umelcov z rôznych kútov zamerania. V neposlednom rade je tu aj BLOG (miesto kde sa nachádzaš práve teraz) a kde sme ti počas celého roka priniesli desiatky článkov z našej vlastnej produkcie či už sa jednalo o fotky alebo videá.

 

Profesionálny mailing

Všimol/a si si, že ti od nás v minulom roku začali chodiť zaujímavé e-maily? Ak áno tak super, pretože aj toto sme si pre teba v roku 2015 pripravili a rozhodli sme sa, že ťa nebudeme spamovať zbytočnosťami, ale posielať ti len fakt to, čo stojí za to a zároveň ti chceli urobiť radosť počas tvojich sviatkov, kedy ti chodili špeciálne blahoželania aj s malým prekvapením.

 

Nové značky

Veľmi podstatná a asi aj najpodstatnejšia vec po vytvorení nového webu. Však čo by nám vlastne aj bol, ak by sme vám tam ponúkali hovná (neospravedlňujem sa za výraz). Áno vieme, že nikdy nevyhovieme našou ponukou 100% ľuďom, lebo je nemožné pokryť na jednom e-shope štýl každého jedného človeka ktorý nás navštívi, no je nepopierateľné, že sme sa v pred posunuli aj čo sa týka tohto. Nové značky ako Alpha Industries, Sixth June, Black Kaviar, Hype, The Gentlemens, Crep Protect, Jason Markk a iné sú toho priamym dôkazom.

Minulý rok sme si pre teba prichystali taktiež tonu súťaží, akcií a prekvapení, ktoré sa ani reálne nedajú spočítať. Okrem iného sme v lete navštívili fashion week v Berlíne, kde sa chystáme aj teraz v Januári. O tom minuloročnom si môžeš prečítať po kliknutí na tento link a o tom nasledujúcom ťa budeme informovať taktiež tu na našom BLOGU!

 

nahodsask

 

No čo dojedol si už? To je dobré, pretože aj my sme už pomaličky na konci. Hore sme ti pripomenuli fakt len zlomok z toho, čo sme si pre teba počas minulého roku 2015 pripravili, no ak by sme si mali prejsť podrobne všetko, tak si ani neprejdeme lebo to je nemožné.

My ti teda ešte raz ĎAKUJEME, že si bol v minulom roku s nami. Vieme, že by sa sľubovať nemalo, no my si to momentálne dovolíme a tak sa môžeš spoľahnúť, že si level na ktorý sme sa dostali udržíme aj tento rok a čo viac budeme sa ho snažiť ešte zvyšovať. Tešíme sa na teba počas celého roku 2016!