A dávaj veľký pozor, pretože podobný sled akcii sa v tak krátkom čase nebude opakovať pekne dlho! Takže čo ťa to v najbližších dňoch vlastne čaká? V prvom rade od štvrtka, teda od 25. februára, až do pondelka 29. februára sme si pre teba spolu s Dnes obúvam pripravili Instagramovú súťaž. Určite sa do nej zapoj a sprav si radosť s parádnymi sneakers a pre kamošov, ktorí ti pomôžu vyhrať, získaj štýlové tričká! Pravidlá sú jednoduché, stačí sa ich len držať a výhra môže byť tvoja. Nebude ťa to stáť viac ako len par kliknutí a za tú námahu sa to jednoducho oplatí.

Nahodsa.sk_2016-02_Bonus_Day_001_Instagram_1080x1080_pravidla

A keď už je reč o veciach, ktoré ťa nestoja ani cent, počas víkendu budú tvoje objednávky na našom e-shope oslobodené o jeden z najmenej populárnych poplatkov – skrátka počas víkendu môžeš využiť poštovné zdarma!

No a ako sa vraví, to najlepšie na koniec, a pre tých trpezlivejších máme na pondelok pripravené prekvapenie!

Nahodsa.sk_2016-02_Bonus_Day_001_Instagram_1080x1080_B

V pondelok (29.2.2016) bude na NahodsaSk prebiehať výnimočná akcia, ktorá sa koná exkluzívne iba každé 4 roky! Ak by ti teda boli súťaž a poštovné zdarma málo, určite neprepásni náš Bonus Day! Počas tohto dňa bude nie len poštovné ešte stále zdarma, ale čakajú ťa až 40% percentné zľavy na všetok tovar. Áno, čítaš dobre – v pondelok si budeš môcť zakúpiť všetok tovar na e-shope, vrátane najhorúcejších noviniek, za cenu zníženú skoro o polovicu! Ak ťa už toto nepresvedčí k objednávke vecí, ktoré si tak túžobne predstavuješ vo svojom šatníku, tak potom už nič. Maj však na pamäti, že takáto štedrá ponuka sa bude opakovať až o ďalšie štyri roky. Takže rekapitulácia na koniec:

  • Od štvrtka sa môžeš zapojiť do Instagramovej súťaže, ktorá bude prebiehať až do pondelka, kedy bude ukončená.
  • Počas víkendu bude pre všetky objednávky, ktoré spravíš na NahodsaSk poštovné zdarma.
  • No a v pondelok na teba čaká veľkolepý Bonus Day. Okrem poštovného zdarma budú niektoré položky zlacnené až o celých 40%.

Dúfame, že sa našu jedinečnú ponuku rozhodneš využiť a budeme sa tešiť ako na tvoju účasť v súťaži, tak aj na tvoju objednávku!


Výhercom súťaže na @dnes_obuvam sa stáva @kubajonas a jeho crew: @pavelkalvas & @patrick15v