Čaute Nahoďsáci. Škola je už nenávratne tu a preto sme sa rozhodli, že si pre teba na rozptýlenie pripravíme ďalšiu súťaž. Tento raz tu máme niečo pre zanietených fanúšikov čistokrvného slovenského rapu. Pokiaľ si ideš legendárne zoskupenie 3 chalanov zo skupiny L.U.Z.A, tak sleduj tento článok až do samého konca.

nahodsa.sk

Súťaž je úplne jednoduchá a spočíva v jednej základnej veci. Ak si budeš v dohľadnej dobe (do 18.9. kedy súťaž končí) kupovať u nás na Nahodsa.sk povedzme nejaký nový outfit do školy, tak pri objednávke nezabudni aplikovať súťažný kód, ktorý nájdeš na sociálnych sieťach chalanov z L.U.Z.A. Ak teda ešte na svojom Instagrame nefollowuješ Čistého, Slipa alebo Hajtkoviča, tak to určite rýchlo naprav a čekuj ich posty aby si nepremeškal práve ten so súťažným kódom.

Ako sme ti už spomenuli vyššie, do súťaže sa môžeš zapojiť do 18.9.2016 kedy súťaž ukončíme a vyberieme 3 ľudí spomedzi všetkých zapojených, ktorý vyhraju mikinu, tričko a CD L.U.Z.A. Držíme ti palce!

UPDATE:

Výhercom súťaže o L.U.Z.A merch a CD gratulujeme. Všetkým zúčastneným ktorým sa tento krát nepošťastilo samozrejme ďakujeme a prajeme viac šťastia nabudúce.

nahodsa