Ak sa aspoň trošku zaujímaš o svet fitnessu, tak ti určite niečo hovorí meno Boris Valihora. Niektorí ho možno poznáte aj z jeho youtubového kanála kde má tento týpek rozpracovaný projekt s názvom Ako nabrať svaly 2.0 v ktorom sa môžeš dozvedieť kadejaké šmakociny zo sveta poslilňovní.

Keďže je leto pomaly za dverami a ty či si už baba alebo chalan chceš mať postavičku jak lusk, tak sme sa rozhodli, že ťa k tomuto jeho projektu priblížime formou súťaže v ktorej budeš môcť vyhrať zaujímavé ceny.

druhy

To čo budeš musieť urobiť pre to, aby si sa k výhre dostal/a sa dozvieš vo videu, ktoré si pre teba pripravil samotný Valihora, no pre prípad, že by ti niečo napríklad ušlo ti pravidlá vypíšeme aj pod už spomenuté video.

 

Video: Súťaž o tenisky Supra!!!

 

Pravidlá súťaže: Do komentu pod toto video na našej Facebookovej fan page napíš 2 správne odpovede na otázky, ktoré sa dozvieš v 2 nasledujúcich dieloch Ako nabrať svaly 2.0 + k odpovediam prihoď do komentu aj link na Supry, ktoré by si podľa teba mal obuť Valihora v ďalšej časti svojho seriálu.

 

Trvanie súťaže: 20.3.2016 (nedeľa) – 17.4.2016 (nedeľa)

 

Výhra: Supra tenisky podľa vlastého výberu + mikina Telo ako delo

 

Výherca: Výhercom našej napumpovanej súťaže sa stáva Ivan Golha. Ivanovi samozrejme gratulujeme a zároveň by sme ťa chceli poprosiť aby si sa nám ozval na sutaz@nahodsa.sk Zvyšku ďakujeme za účasť a držíme palce nabudúce.

 

Tak čo motivoval ťa tento chalan okrem výhry aj na vysekanú postavu do plaviek? My s Mirom si od Valihoru po tejto zime pre istou berieme aj nejaké tréningy navyše :D