To, že ste si súťažeakcie na NahodsaSk obľúbili už hádam nemusíme zdôrazňovať. Zdôraznili by sme ale to, že vás máme radi natoľko, že sme si pre vás pripravili ďalšiu, ktorá nebude o nič menej zaujímavá ako tie predošlé.

Poďme ale k veci. Michal zo Zoči Voči s nami pár dní dozadu nafotil akty, ktorých výsledok môžeš vidieť na našom súťažnom banere. Zatiaľ má isté partie zahalené, no sľúbil nám, že ak bude súťaž úspešná a vyskladáš mu vo Wishlio nejaký dobrý outfit, tak že môžeme dať von aj necenzúrovanú verziu. ;-)

a4

 

Pravidlá súťaže:

  1. Navštív stránku www.wishlio.com a prihlás sa do aplikácie jedným zo spôsobov (FB alebo Google Plus)
  2. Choď na web nahodsa.sk a vyber outfit pre Michala. Pri produktoch, ktoré chceš mať v outfite, použi tlačidlo “Pridať do wishlistu” a ulož ich do zoznamu “Obleč Michala”.tuturuziara
  3. Ak máš celý outfit hotový, prihlás sa do svojho účtu na www.wishlio.com, vyber si zoznam “Obleč Michala” a zdieľaj ho na emailovu adresu sutaz@nahodsa.sk, čím nám odosleš tebou vybraný outfit a budeš zároveň zaradený do súťaže.
  4. Čakaj na výhru a modli sa nech Michal nezamrzne.

 

Trvanie súťaže:

Od 17.3.2016 (štvrtok) do 31.3.2016 (štvrtok)

 

Výhra:

2x lístok na akúkoľvek zástavku počas Zoči Voči YTB Tour 2016 + 50€ poukaz na nákup na www.nahodsa.sk a navyše si Michal oblečie tebou vybratý outfit na koncert.

Tak čo? Staneš sa Michalovým osobným stylistom na jeden koncert, na ktorý si ho budeš môcť prísť vychutnať aj so svojim kamošom/kou?

 

Výherca: Výhercom našej obnaženej súťaže sa stáva Andrej Pavel (andrejkp@a…). Gratulujeme! Ozvi sa nám prosím ťa na sutaz@nahodsa.sk. Všetkým zvyšným vyše 150 zapojeným súťažiacim samozrejme gratulujeme a držíme palce nabudúce. ;-)

 

                                                                                            Výherný outfit:

nahodsask

Spokojný výherca s Michalom:

IMG_20160430_180312