Čaute Nahoďsáci. Určite si ešte pamätáte našu nedávnu súťaž Vyskladaj si letný outfit a vyhraj!, v ktorej hlavná výhra bol outfit od hlavy až po päty a k tomu fotenie s našim profi fotografom Ondrus Photo. Celý tento photo shooting sa mal následne objaviť aj tu na našom Blogu Nahodsa.sk k čomu sa dostávame práve teraz.

nahodsa.sk

Šťastnou výherkyňou tejto súťaže sa stala Lucka, ktorej outfit nebol iný ako svieži a zodpovedajúci aktuálnemu ročnému obdobiu. Lucke v prvom rade ešte raz gratulujeme k výhre a takisto jej ďakujeme za príjemne strávený deň. Bolo nám cťou fotiť outfit s babou ako je ona.

nahodsa.sk

Naša výherkyňa prepadla tak ako viacerí z vás značke Sixth June a preto aj drvivá väčšina z jej outfitu (okrem tenisiek) pozostávala z tejto značky. Lucka videla letnú pohodu práve v jednoduchých kúskoch a to čierno-bielej sukni, crop tope, ktorý na sebe niesol jasný odkaz pre všetkých pochybovačov, ružovej bombere s nášivkami a all black Reebok teniskách.

nahodsa.sk

Veríme, že si bude Lucka tento outfit užívať minimálne celé toto leto. Ostaným z vás, ktorým sa v tejto súťaži nepošťastilo odkazujeme, nech sa nevzdávate, pretože až padne šťastene aj na vás, tak to môže vyzerať aj nejako takto. Ďakujeme a držíme palce nabudúce.

nahodsa.sk